Opinie klientów o welurowych klapkach
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(19 recenzji)
Czy polecisz nas innym?
- tak polecam
Klapki cudowne, fantastyczna jakość. Polecam.
Zaniżona rozmiarówka, buty musiałam odesłać.
Jak dla mnie bardzo wygodne
To już moja kolejna para, pierwsze były czarne. Bardzo wygodne, świetnie dopasowane.
Piękne i wygodne klapeczki
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Buty piękne! Widać, że są bardzo dobrej jakości, wygodne. Dzięki gumie na podeszwie nie ślizgają się. Noszę rozmiar taki 38.5 wzięłam 39 i jest na styk.
Buty bardzo wygodne, polecam.
na wyjście na niedaleka odległość
36 okazały się za małe a 37 luźne
Klapki są super, to moje trzecie, mam jeszcze srebrne i czarne. Są bardzo dobrze wyprofilowane i dopasowane do stopy. Polecam
Dodatkowe uwagi?
- Żadnych
Klapki piękne 🤩 Kolor dokładnie taki jak na zdjęciu. Polecam!
Miałam wcześniej podobne buty, ale te są wspanialsze i solidniejsze. Marzyłam o nich więc kupiłam 2 pary. Pozdrawiam