Kolekcja Damska

Torebki listonoszki damskie

8 produktów
  • 1
  • z
  • 1

Torebki listonoszki

Nazwa tych urokliwych torebek sugeruje, że mogą one pomieścić pokaźną korespondencję z listami miłosnymi wysyłanymi z różnych zakątków świata! Tak w rzeczywistości jest, gdyż torebki damskie listonoszki są bardzo wygodne w noszeniu, a do tego pojemne. Komfortowy pasek do przewieszania przez ramię sprawia, że nosi się je wyjątkowo przyjemnie i stają się one dobrymi przyjaciółkami niejednej kobiety.

Dla kogo listonoszki?

Projektanci marki Wojas dbają o to, aby listonoszki damskie zapewniały kobietom wygodę noszenia i praktyczność użytkowania. W kolekcji listonoszek Wojas znajdują się modele o większych i mniejszych wymiarach. Każda z torebek jest zaopatrzona w wygodny pasek z regulacją długości. Dzięki takiemu rozwiązaniu nic nie przeszkadza podczas przemieszczania się, a listonoszka damska idealnie przylega do ciała.

Torebka na dokumenty, listy i nie tylko

Klasyczne modele damskich listonoszek mają prostokątny kształt, ale prostokąt ten jest usytuowany tak, aby podstawą torebki był krótszy bok figury. Damskie listonoszki o takim kształcie są bardzo praktyczne, gdyż mogą pomieścić różne formaty dokumentów, notatników lub książek. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przeładowywać torebki, gdyż nadmierny ciężar może sprawić, że będzie on niezbyt wygodnie spoczywał na ramieniu.

Regulowana długość paska zapewnia komfort noszenia

Większość listonoszek damskich zaopatrzona jest w pasek o regulowanej długości, aby każda z nas mogła dobrać optymalną długość torebki dla siebie. Większość klientek chwali sobie długość listonoszek dobraną tak, aby cała torebka spoczywała w okolicy biodra. Takie usytuowanie listonoszki damskiej gwarantuje najbardziej komfortowe rozłożenie ciężaru spoczywających w torebce przedmiotów. Wiemy jednak, że każda z nas ma inną budowę oraz preferencje, zatem dokładamy wszelkich starań, aby damskie listonoszki Wojas były w jak największym stopniu dopasowane do potrzeb każdej z naszych klientek.

Ponadczasowa klasyka kolorystyczna

Jeśli chodzi o listonoszki damskie, paleta kolorów nie ma ograniczeń stylistycznych, jednak do noszenia na co dzień najlepiej sprawdzają się te w stonowanych i najbardziej klasycznych kolorach. Nasze klientki cenią sobie modele w czerni, ponieważ - jak podkreślają - kolor ten pozwala na dowolne dopasowanie listonoszki do codziennego stylu ubierania się. Czarna listonoszka damska będzie pasowała zarówno do klasycznych jensów, jak i do sportowej czy kwiecistej sukienki. Na okres wiosenno-letni, nasze klientki wybierają jaśniejsze odcienie damskich listonoszek skórzanych, ponieważ takie torebki dobrze współgrają z większością letniej garderoby. Z kolei jesienią najchętniej wybieraną paletą barw są brązy, szarości i zgaszone czerwienie.

Oszczędność w zdobieniach

Klientki często zastanawiają się, czy klasyczna torba listonoszka powinna mieć dużo ozdób. Otóż, te najbardziej stonowane modele nie powinny mieć nadmiernej ilości ozdób, gdyż zdominują one i przytoczą całe piękno torebki listonoszki. Projektanci marki Wojas dbają o to, aby każdy z modeli był stworzony i wykonany z niezmierną dbałością. Dążenie do perfekcji można dostrzec w najwyższej jakości materiałach i pięknie wykonanych detalach. To właśnie w nich tkwi niezbywalny urok damskich listonoszek marki Wojas.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot całkowicie za darmo*