BLUE MONDAY -10% Extra rabat na kolekcję wyprzedażową: Kod: extra10

Strefa Klienta

Dostawy i zwroty

Dostawy i zwroty zamówień internetowych

Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski i jest realizowana dla bezpieczeństwa przesyłki i wygody Zamawiającego poprzez firmę kurierską DPD, InPost oraz paczkomaty InPost.

Firma kurierska DPD:

- Pobranie - 12 zł
- Przedpłata na konto - 10,00 zł

Firma kurierska InPost:

- Pobranie - 12 zł
- Przedpłata na konto - 10,00 zł

Paczkomaty INPOST*- 8,50 zł
*paczki do 25 kg

W związku z promocją koszt wysyłki zamówienia powyżej 100 zł na adres podany w Formularzu, zostanie pokryty przez Sprzedawcę i wysłany firmą kurierską DPD ,InPost lub Paczkomat Inpost zgodnie z wyborem klienta złożonym w zamówieniu. Promocja trwa do odwołania.

Zwroty (Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży)

1. Kupujący konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 30 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z punktem VI.1 Regulaminu.

2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", stanowiącego załącznik dostępny na stronie Sklepu Internetowego, wysłanie podpisanego Formularza wraz z towarem na adres pocztowy Sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem w salonie firmowym Wojas (lista salonów.

Uwaga. Formularz dostępny jest również w panelu zamówień internetowych (KONTO KLIENTA).

3. Firma Wojas S.A. uprzejmie prosi swoich Klientów, aby w przypadku zwrotów korzystać z powyższego Formularza "Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość", bądź w przypadku innej formy zawiadomienia o zwrocie zamieścić w niej wszystkie zawarte w nim informacje.

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

Wojas S.A., ul Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ, z dopiskiem
"ZWROT - sklep internetowy" albo doręczyć wraz z dokumentami do wybranego,
znajdującego się na liście salonu firmowego Wojas.

4. Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być należycie zabezpieczony. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. To co było przez Strony świadczone zostanie zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w Formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta). W przypadku zwrotów w Salonach Firmowych, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej.

6. Klient może wymienić zamówiony towar. Poprzez wymianę rozumie się zwrot zakupionego przez Klienta towaru na adres siedziby firmy tj. WOJAS S.A., ul. Ludźmierska 29, 34-400 Nowy Targ oraz złożeniu ponownego (nowego) zamówienia na żądany towar.

7. W przypadku zwrotów w Salonach Firmowych, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej. W przypadku braku gotówki zostanie zlecony przelew.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

Protokół zgłoszenia reklamacji


Aktualizacja : 2017-10-11

  • Bezpieczne płatności
  • Darmowa dostawa
Dołącz do newsletter