Kolekcja

Portfele damskie

22 produktów
  • 1
  • z
  • 1

Portfele damskie

Portfele damskie to klasyczny dodatek, który potrafi upiększyć wnętrze kobiecej torebki. Nie muszą być mocno zdobione, połyskliwe i rzucające się w oczy, tak naprawdę najładniej prezentują się takie, po których widać szczegółowe i dobre jakościowo wykonanie. Portfele damskie, aby służyły długo i trzymały się w naprawdę dobrej kondycji, powinny być wykonane ze skóry. Galanteria skórzana zapewnia długoletnią trwałość i szykowny wygląd przedmiotu.

Wojas dba o najwyższą jakość portfeli damskich

Portfele damskie Wojas robione są z najwyższej jakości skóry, są solidnie uszyte i zdobione tak, aby trafić w gusta nawet najwybredniejszych klientek. Nasi projektanci co roku poszukują nowych inspiracji i podążają w ślad za najnowszymi trendami z wybiegów mody. Dzięki temu tworzą różnorodne, bogate kolekcje portfeli damskich, w których znajdziesz zarówno elementy ponadczasowej klasyki, jak i świeży powiew nowości wprost z Mediolanu! Portfele damskie są wizytówką eleganckiej, szykownej kobiety, warto zatem dbać o nie, aby nie niszczyły się i nie brudziły nadmiernie podczas użytkowania. Od czasu do czasu przecieraj portfel wilgotną szmatką i pilnuj, aby w torebce nie miał styczności z długopisami czy ołówkami, które mogą nieodwracalnie zabrudzić jego powierzchnię.

Szukasz pomysłu na prezent?

Zauważyliśmy, że portfele damskie skórzane są bardzo chętnie wybierane na prezent. Aktywność zakupowa w tej kategorii ujawnia się w miesiącach świątecznych, ale klienci często podpytują nas, który z damskich portfeli skórzanych najlepiej nadaje się na prezent dla kobiety. Ci, którzy znają preferencje obdarowywanej osoby nie mają problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu. Jeśli natomiast ktoś kupuje portfel damski trochę w ciemno, to podpowiadamy, że w takim przypadku najbezpieczniej jest wybrać prosty portfel damski czarny lub nie mniej piękny portfel damski czerwony lakierowany.

Jaki jest najbardziej klasyczny damski model portfela?

To pytanie pada najczęściej w kontekście zakupu najbardziej uniwersalnego modelu portfela, który będzie miał szansę spodobać się zarówno mamie, cioci, jak i babci. Przyglądając się klasycznym trendom, które od wielu lat nie ulegają zmianom, możemy wywnioskować, że najbardziej uniwersalnym modelem portfela damskiego jest czarny, skórzany, zapinany na napę lub zamek, z przynajmniej jedną przegródką zapinaną na zamek. Portfele damskie czarne nie muszą mieć dodatkowych ozdób, klasyczna skóra licowa, solidne szycie i piękne wykończenia powinny wystarczyć za najlepsze nawet ozdoby.

A co zamiast klasyki?

Dobrze wiemy, że nie każdej kobiecie odpowiada klasyczny, czarny damski portfel skórzany. Właśnie dla tych kobiet, które lubią odchodzić od klasyki, marka Wojas w każdej kolekcji przygotowuje piękne modele w rozmaitych kolorach, zrobione z różnych faktur, a ponadto w różnych stylach. Znajdziesz u nas portfele w rozmaitych odcieniach czerwieni, a wśród nich modele z pięknie lakierowanej skóry, ozdobione delikatnym logo marki Wojas. Ponadto, szyjemy portfele w różnych krojach - zapinane na zamek, na napy, z dodatkowym paskiem do trzymania, z tłoczeniami czy z pikowaną fakturą skóry.