Kolekcja Dziecięca

Półbuty dla dziewczynki

118 produktów
Sneakers (3) Mokasyny (3) Sport (8) Rzepy (1) Barefoot (1)
Kategorie

Buty dziewczęce półbuty

Półbuty dla dziewczynki mogą być w najróżniejszych krojach, kolorach i z najrozmaitszymi wzorami. Wybór odpowiedniego modelu zależy od tego, w jakim wieku jest Twoje dziecko i jakie potrzeby i preferencje odnośnie butów aktualnie posiada. Na stronie marki Wojas znajdziesz szeroki wybór półbutów dla dziewczynki, co z pewnością pomoże Wam podjąć najlepszą decyzję odnośnie zakupu butów.

Pory roku a półbuty

Zarówno wiosna, jak i jesień mogą być ciepłe i słoneczne, ale także chłodne i deszczowe. W związku z tym, jedna para półbutów dziewczęcych nie wystarczy, aby zapewnić komfort Twojej córce. Na cieplejsze, bezdeszczowe dni polecamy delikatne balerinki dla dziewczynki, natomiast na chłodniejszą, deszczową jesień lepsze będą zabudowane, cieplejsze półbuty dziewczęce.

Balerinki dla dziewczynki - kiedy się sprawdzą?

Delikatne balerinki będą najlepsze na ciepłe pory roku, czyli ciepłą wiosnę i lato. Krój tych butów odsłania górną część stopy, co więcej, balerinki często noszone są ze skarpetkami-stópkami, aby materiał nie wystawał ponad linię buta. Zatem, jeśli temperatura nie jest zbyt wysoka, jest szansa na to, że dziecko może zmarznąć. Lepiej zatem nie ryzykować i piękne balerinki zostawić na słoneczne i ciepłe dni wiosny oraz lata.

Ciepłe półbuty dziewczęce

Na chłodniejsze i deszczowe pory roku przydadzą się cieplejsze i bardziej zabudowane półbuty dziewczęce. Wykonane z porządnej, grubej skóry, sznurowane i wysokie, zdecydowanie bardziej sprawdzą się podczas deszczowych, jesiennych spacerów. Półbuty dla dziewczynki możesz zestawić z jesienną parką, krótkim płaszczykiem, a nawet cieplejszą wiatrówką.

Półbuty dla dziewczynki mogą mieć różne zapięcia

Wybór rodzaju wiązań jest na tyle szeroki, że każda dziewczynka z pewnością znajdzie coś wspaniałego dla siebie. Klasyczne półbuty dziewczęce wiązane są na parę sznurowadeł - mogą być one w różnych kolorach, ważne jest jednak to, aby dobrze współgrały z obuwiem i całą resztą stroju. Młodzieżowa wersja półbutów marki Wojas ma miejsce na poczwórne wiązanie sznurowadeł. Motyw ten jest ciekawy i niesłychanie atrakcyjny dla młodych dziewczyn, które lubią bawić się modą. Pozostałe rodzaje zapięć półbutów to zapinanie na rzepy lub całkowity brak zapięcia i możliwość bezpośredniego wsuwania butów na stopy.

Wygodne półbuty dziewczęce sportowe

Bardzo dużą popularnością wśród wszystkich rodzajów półbutów cieszą się półbuty dziewczęce sportowe. Są one bardzo wygodne i chętnie zakładane przez młode dziewczynki. Półbuty sportowe są niezwykle wygodne i pozwalają odpoczywać stopom nawet podczas całodziennego spaceru. Wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, aby mogły posłużyć przez kilka sezonów. Sportowe buty są ponadto bardzo modne i większość dziewczynek chciałaby mieć choć jedną taką parę do chodzenia na co dzień.

Jak pielęgnować półbuty dla dziewczynki

Odpowiednia pielęgnacja półbutów dziewczęcych sprawi, że będą one dobrze zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci i brudu. Dzięki temu dziewczynka będzie mogła cieszyć z pięknych butów nie tylko przez jeden sezon. Jeśli pokażesz jej, jak należy pielęgnować swoje buty, na pewno z chęcią przystąpi do tego zadania. Poradź jej, żeby najpierw przecierała półbuty wilgotną ściereczką, następnie dobrze je osuszyła i nałożyła cienką warstwę pasty do butów w odpowiednim kolorze.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*