Kolekcja

Rękawiczki damskie

4 produktów
  • 1
  • z
  • 1

Damskie rękawiczki

Pośród akcesoriów damskich znajdziemy wiele pięknych i praktycznych przedmiotów - będą to skórzane torebki, paski, a także skórzane rękawiczki. Są to jedną z bardziej stylowych dodatków, które można dołączyć do jesienno-wiosennej lub zimowej stylizacji. Różnych rodzajów rękawiczek damskich jest naprawdę wiele, a przed wyborem odpowiedniej pary należy się zastanowić, jaki styl nosisz na co dzień i jakie rękawiczki będą najbardziej do niego pasowały.

Dlaczego warto kupić rękawiczki damskie skórzane?

Skóra jest wytrzymałym materiałem, który nie niszczy się szybko, a odpowiednio pielęgnowany, starzeje się z dużą gracją. Ponadto, skórzane rękawiczki damskie zapewniają dłoniom odpowiednią ochronę przed zimnem. Oczywiście na okres jesienny i wiosenny polecamy delikatne rękawiczki bez podszewki, natomiast na srogą zimę proponujemy wybrać ocieplane rękawiczki damskie zimowe. Za wyborem skórzanych rękawiczek damskich stoi również fakt, że rękawiczki wykonane ze skóry wyglądają niesamowicie stylowo.

Jaki kolor rękawiczek damskich wybrać?

W przypadku wyboru koloru rękawiczek damskich sprawa wydaje się w miarę prosta. Najprostszym sposobem, żeby dopasować odpowiedni kolor rękawiczek jest sprawdzenie zawartości garderoby i zrobienie szybkiego podsumowania ilościowego - które kolory szalików i czapek w niej przeważają. Na tej podstawie łatwiej będzie Ci zdecydować, czy lepiej zakupić klasyczne, czarne rękawiczki skórzane, czy kolorowe, bardziej ekstrawaganckie rękawiczki damskie.

Skórzane rękawiczki damskie do auta

Rękawiczki damskie zimowe możesz nosić na co dzień, na spacerze, w drodze do pracy czy na zakupy. Jeśli jednak na co dzień jeździsz samochodem, to z pewnością docenisz komfort, jaki dają skórzane rękawiczki w kontakcie z zimną kierownicą samochodu. Co więcej, do prowadzenia samochodu możemy zaproponować specjalne rękawiczki z jednym dużym wycięciem na wierzchu dłoni i czterema mniejszymi dziurkami na wystające kostki u dłoni. Wierzch rękawiczek do prowadzenia samochodu zapinany jest na napę. Takie eleganckie rękawiczki damskie nawiązują do słynnych już rękawiczek, które nosił główny bohater filmu Drive.

Czarne klasyczne rękawiczki skórzane

Jeśli chodzi o najbardziej praktyczny kolor rękawiczek skórzanych damskich, to niezmiennie pozostaje to kolor czarny. Czy długie, czy krótkie, ażurowe, zabudowane, czy z wycięciami - najbardziej praktyczne pozostają rękawiczki damskie w kolorze czarnym. Obok nich plasują się również rękawiczki brązowe - również bardzo często wybierane, jako podstawa jesiennej i zimowej garderoby. Oprócz czarnych, klasycznych rękawiczek, mamy w asortymencie naszego sklepu eleganckie damskie rękawiczki wykonane z połączenia skóry i delikatnego, ciepłego materiału w pepitkę. Takie eleganckie rękawiczki damskie świetnie pasują np. do wełnianego płaszcza w jodełkę.

Rękawiczki damskie to idealny prezent na święta

W zimie, w okresie przedświątecznym, rękawiczki są jednym z najczęściej wybieranych akcesoriów damskich na naszej stronie. Nie ma się co dziwić, ponieważ skórzane rękawiczki damskie z pewnością są stylowym dodatkiem i powinny ucieszyć niejedną osobę w rodzinie czy bliską przyjaciółkę.