Płatności

Płatność BLIKIEM to szybka i łatwa metoda opłaty zamówienia. Płatność tym systemem możliwa jest dzięki bankowej aplikacji mobilnej, która udostępnia szybkie płatności przy użyciu smartfona.

Jak zapłacić Blikiem?

W podsumowaniu zamówienia wybierz metodę płatności BLIK, wpisz 6 cyfrowy kod BLIK, który możesz pobrać z aplikacji mobilnej Twojego banku a następnie potwierdź złożenie zamówienia. Po potwierdzeniu, należy wpisać hasło PIN w aplikacji banku aby płatność została zarejestrowana, zaakceptowana i przekazana do nas w celu realizacji zamówienia.

Płatność poprzez system Przelewy24 jest formą szybkich i wygodnych przelewów elektronicznych, które w ciągu kilku minut księgowane są na koncie.

Jak działa system Przelewy24?

Po wybraniu metody płatności Przelewy24 zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę płatności, gdzie wystarczy wybrać sposób płatności (przelew bankowy/ BLIK/karta/Paypo) i możesz natychmiast opłacić zamówienie podając niezbędne do tego dane, które wymagane są w serwisie płatniczym.

Jeśli nie uda Ci się zapłacić za pierwszym razem (np. błąd logowania / błąd banku itp.) będziesz mógł natychmiast ponowić płatność przez kliknięcie przycisku "spróbuj zapłacić ponownie". Dodatkowo, jeśli odnotujemy, że nie otrzymaliśmy opłaty za zamówienie, na podany w zamówieniu adres e-mail wysyłany jest link do ponownego opłacenia zamówienia.

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, certyfikat PCI DSS oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, które gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji, zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność przetwarzanych danych, które podawane są przy płatności.

Wybierz opcję opłaty zamówienia kartą kredytową, potwierdź złożenie zamówienia. Następnie zostaniesz przekierowany do nowej strony, gdzie trzeba będzie przepisać numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV, zaakceptować transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

Składając zamówienie z metodą płatności za pobraniem, za zamówione możesz zapłacić kurierowi przy odbiorze paczki.Kurierzy mogą również przyjmować płatności kartą, lecz jest to zależne od kuriera doręczającego przesyłki. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z kurierem, który doręczy przesyłkę.

Uwaga! metoda dostępna tylko dla zamówień na terenie Polski i tylko przy wyborze metody dostawy kurierem DPD.

Umożliwiamy również opłatę zamówienia przelewem tradycyjnym bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Wybranie tej formy płatności może wpłynąć na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, z powodu na wydłużony czas księgowania wpłaty.
BANK PEKAO S.A.
nr rachunku: 42 1240 4748 1111 0010 5069 7527
WOJAS S.A.
Ul. Szewska 8, 34-400 Nowy Targ
w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia

SWIFT: PKOPPLPW
IBAN: PL42124047481111001050697527

Płatność z systemem Paypo działa na zasadzie odroczonej płatności, dzięki której możesz zrobić zakupy, i zapłacić dopiero gdy zdecydujesz, że nie zwracasz towaru.
Jest to bezpłatna forma uiszczenia opłaty za zamówienie, pod warunkiem, że zostanie ona uregulowana w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia w PayPo. Po tym terminie zostają naliczane opłaty.

Jak skorzystać z odroczonej płatności PayPo?

Przy złożeniu zamówienia wybierz metodę płatności Paypo, wypełnij formularz podając swoje dane i potwierdź transakcję kodem SMS.

UWAGA! Opłacenie zamówienia za pomocą Paypo możliwe jest przy zamówieniach od 40 zł do 1000 zł.

Przy złożeniu zamówienia wybierz płatność GooglePay, potwierdź złożenie zamówienia. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”.

Rejestracja w systemie GooglePay jest wymagana do zrealizowania płatności.

Opłatę za zamówienie możesz uiścić używając systemu PayPal. Przy składaniu zamówienia zaznacz tę opcję przy wyborze metody płatności. Zaloguj się do swojego konta w systemie Paypal, które jest połączone z Twoją kartą kredytową lub rachunkiem bankowym. Następnie zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota nalezności za zamówienie zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Rejestracja w systemie Paypal jest wymagana do zrealizowania płatności

Płatność z Klarną działa na zasadzie odroczonej płatności, dzięki której możesz zrobić zakupy, i zapłacić dopiero gdy zdecydujesz, że nie zwracasz towaru.
Jest to bezpłatna forma uiszczenia opłaty za zamówienie, pod warunkiem, że zostanie ona uregulowana z Klarną w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia. Po tym terminie zostają naliczane opłaty.
Z Klarną możesz płacić w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot całkowicie za darmo*