Kolekcja

Wkładki zapachowe do butów

1 produktów
Dodatki (35) Wkładki (9) Łyżki, prawidła (3) Sznurowadła (22)
Kategorie

Saszetki zapachowe

Przygotowania obuwia do następnego sezonu powinny rozpocząć się tuż po zakończeniu tego aktualnego. Do przygotowań możesz zaliczyć gruntowne mycie, pastowanie oraz umieszczenie w obuwiu saszetek zapachowych. Dzięki takiej pielęgnacji, po półrocznej przerwie, buty będą nadal świetnie wyglądać, pachnieć, a Ty będziesz mieć pewność, że z powodzeniem posłużą Ci jeszcze przez kilka następnych sezonów.

Do czego służą saszetki zapachowe?

Saszetki do butów to bardzo poręczny, łatwy w zastosowaniu patent, który pomoże Ci wyeliminować nieładne zapachy z Twojego obuwia. Opakowanie składa się z dwóch wkładek do butów zapachowych, po jednej do każdego buta, zapakowanych w folię ochronną. Przed pierwszym użyciem zdejmij folię ochronną z produktu, ale pamiętaj o tym, aby nie odrywać saszetek zapachowych od tekturki. To właśnie za jej pomocą łatwo umiejscowisz saszetki zapachowe w butach. Ich wyjmowanie jest proste - wystarczy, że na zewnątrz buta zostawisz sznureczki doczepione do tektury i pociągniesz za nie w celu wyciągnięcia saszetek na zewnątrz.

Ile saszetek do obuwia jest Ci potrzebnych?

Wkładki zapachowe do butów przeznaczone są zarówno do użytku codziennego, jak i sezonowego, czyli po zakończeniu lata bądź zimy. Jeśli chcesz zadbać o świeżość swojego obuwia, zainwestuj w saszetki zapachowe do każdego modelu, który posiadasz. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że obuwie pozostanie świeże na co dzień. Przed każdorazowym założeniem butów na stopy, wyciągnij wkładki do butów i umieść je w zamkniętym opakowaniu, aby nie traciły swojego aromatu.

Wkładek zapachowych do butów używaj również po sezonie

Używanie wkładek zapachowych do butów jest szczególnie rekomendowane po zakończonym sezonie. Aby dobrze zadbać o swoje obuwie poza sezonem, zatroszcz się o nie na kilku poziomach. Po pierwsze, pamiętaj o tym, żeby dobrze je wyczyścić, usuwając piasek, błoto czy sól z samej podeszwy. Zostawienie takiego nalotu na pół roku może sprawić, że podeszwa nabierze nieestetycznych zacieków. Po solidnym wyczyszczeniu butów dobrze je wypastuj preparatem specjalnie dobranym do rodzaju materiału danego buta. Następnie umieść wkładki zapachowe w butach i włóż w buty prawidła. Tak przygotowane obuwie schowaj do woreczka przeciwkurzowego lub pudełka i umieść w garderobie bądź szafie. Teraz możesz mieć pewność, że Twoje buty będą w świetnej kondycji, gdy za pół roku nałożysz je na stopy.

Wkładki zapachowe do butów active

Jeśli jesteś osobą, która aktywnie uprawia sport lub dużo chodzisz, możesz zatroszczyć się o swoje obuwie jeszcze z innej strony, mianowicie, kupując wkładki zapachowe do butów, ale do noszenia podczas ruchu! Tak, w asortymencie naszego sklepu mamy i takie produkty, czyli wkładkę sportową z aktywnym węglem. Produkt ten absorbuje nieprzyjemny zapach potu już podczas intensywnego treningu. Dzięki temu wkładki zapachowe do butów będą miały łatwiejsze zadanie do wykonania!

Wkładki zapachowe i amortyzujące drgania

Sportowcy i ci, którzy cenią sobie aktywny sposób spędzania czasu, powinni zapoznać się z jeszcze jednym produktem marki Wojas, mianowicie z wkładkami Aroma Silver Bioactive. Ten rodzaj wkładek nie dość, że pochłania nieprzyjemny zapach, to delikatnie absorbuje drgania, które powstają podczas Twojego przemieszczania się.

Wkładki zapachowe do butów
Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*