Kolekcja Damska

Codziennie duże torebki damskie

48 produktów
Torebki (229) Saszetki / nerki (16) Plecaki (21) Kuferki (20) Listonoszki (5) Shopper bag (16) Codzienne małe (75) Wizytowe (24) Etui na telefon (1)
Kategorie

Torebki codzienne duże na co dzień

Torebki, które wybierasz do codziennego użytku, powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Zatem nie bez znaczenia będzie zarówno kształt, jak i wymiary dużej torebki. Przy wyborze optymalnego modelu zwróć również uwagę na rodzaj uchwytu, dzięki któremu będziesz nosiła torebkę. Biorąc pod uwagę wszystkie te parametry masz szansę wybrać dużą torbę codzienną, która sprosta wszystkim wyzwaniom!

Duże torby damskie w kształcie prostokątów

Torebki damskie duże mogą pojawiać się w kilku rodzajach kształtów. Biorąc pod uwagę wygodę użytkowania dużej torby, jej pakowność i estetyczny wygląd, nie sposób wymyślić lepszego kształtu niż prostokątny. Jest on najbardziej uniwersalny i wygodny w codziennym noszeniu. Obok dużych toreb o kształtach prostokątnych, mamy również modele o zaokrąglonych, delikatnie obłych kształtach. Takie zaokrąglone duże torebki damskie również gwarantują wygodę użytkowania i zapewniają piękny look na co dzień.

Weź jedną dużą torbę zamiast kilku małych

Torebki duże do szkoły, do pracy i te na co dzień mają tę zaletę, że pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty. Do takiej dużej torby na ramię zmieścisz książkę, notes, butelkę na wodę, kosmetyczkę i wszystkie inne rzeczy, które są Ci potrzebne na co dzień. Jedna, pojemna i duża torba z powodzeniem zastąpi kilka małych torebek, które musisz poprzewieszać przez ramiona lub trzymać w rękach. W jednej dużej damskiej torbie zmieści się naprawdę wiele i masz pewność, że nie zgubisz po drodze żadnej z mniejszych toreb.

Torebki damskie duże w uniwersalnych kolorach

Duże torebki do noszenia na co dzień powinny być funkcjonalne i w miarę uniwersalne, abyś bez problemu mogła dopasować je do każdej codziennej stylizacji. Do najbardziej neutralnych kolorów wśród dużych torebek zaliczamy kolor czarny oraz wszelkie odcienie brązów. Sporą popularnością cieszą się również duże torebki szare i beżowe. Te ostatnie są najczęściej wybierane latem, gdyż idealnie wpasowują się w wakacyjny look! Duże torby w uniwersalnych kolorach z łatwością dopasujesz do swoich codziennych stylizacji.

Odpowiednie dodatki do dużej torby

Kwestia wyboru dodatków do dużej, codziennej dużej torebki będzie opierała się na jednej z dwóch głównych zasad. Pierwsza z nich mówi o tym, aby dodatki dobierać pod kolor torby, druga natomiast zaleca, aby dodatki były kontrastowe do koloru, w którym wybrałyśmy torbę. Obie szkoły mają swoje zwolenniczki. W wyborze odpowiednich dodatków do dużej torby chodzi tak naprawdę o to, aby idealnie pasowały do Twoich upodobań. Jednolite dodatki są zdecydowanie mniej kłopotliwe, ponieważ zawsze masz pewność, że będą dobrze pasowały do Twojej dużej torby. Łączenie dodatków w różnych odcieniach jest bardziej skomplikowane i wymaga dobrego obycia z modą, daje jednak niesamowite efekty.

Duża torba powinna mieć wygodne uchwyty

Torebki damskie duże to przede wszystkim wygoda użytkowania na co dzień. Przy wyborze swojego modelu zwróć uwagę na liczbę komór i przegródek, które zapewnią optymalne przechowywanie rzeczy. Wybierz również odpowiedni rodzaj paska, dzięki któremu będziesz nosić dużą torbę na ramieniu. Grubszy pasek zapewnia komfortowe noszenie cięższej torby na ramieniu, natomiast dobrze wyważone uchwyty pozwalają na swobodne noszenie torby w ręce.

Codziennie duże torebki damskie
Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*