Kolekcja

Wkładki do butów sportowych, klasycznych

9 produktów
Dodatki (35) Saszetki zapachowe (1) Łyżki, prawidła (3) Sznurowadła (22)
Kategorie

Wkładki - czy buty mogą być jeszcze wygodniejsze?

Wygodne buty mają rozmiar dobrany do stopy, odpowiedni rodzaj zapięcia, a materiał, z którego są zrobione, jest podatny na dopasowanie się do stopy. Zastanawiasz się, co jeszcze może wpłynąć na poziom komfortu podczas noszenia butów? Z całą pewnością będą to wkładki do butów! Tak, ten nierzucający się w oczy drobiazg, jest w stanie zwiększyć wygodę z użytkowania butów.

Wkładka do butów dla sportowców

Rodzajów wkładek do butów jest bardzo wiele, a każda z nich jest odpowiedzią na inne potrzeby użytkownika. Jeśli dużo chodzisz to wiesz, że wygodne buty są absolutną podstawą. Dla zwiększenia twojego komfortu możesz doposażyć buty w specjalne wkładki Aroma Silver Bioactive marki Wojas. Wkładki te zapewniają zminimalizowanie drgań wewnątrz buta, które są wywoływane podczas chodzenia. Dodatkowo, wkładki do butów pochłaniają nieprzyjemny zapach, dzięki czemu obuwie dłużej zachowuje neutralny zapach. Wkładki do butów występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu dobierzesz ten odpowiedni dla siebie.

Wkładka do butów z aktywnym węglem

Dla tych, którzy intensywnie uprawiają sport, liczy się nie tylko to, aby obuwie było wygodne, ale żeby też nie miało nieprzyjemnego zapachu. Wkładki do butów sportowych z aktywnym węglem cechują się dużą absorpcją nieprzyjemnego zapachu, zapewniając przy tym naprawdę miły i neutralny dla nosa zapach. Wkładki do butów sportowych są dostępne w różnych rozmiarach i należy je wymieniać regularnie, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoje buty będą zawsze świeże.

Wkładka do butów dla zmarzluchów

Jeśli należysz do grona zmarzluchów, którym raczej zawsze jest za zimno, niż za ciepło, to dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będą ocieplane polarem lateksowe wkładki marki Wojas. Z takimi wkładkami nawet buty o cienkiej podeszwie zyskają dodatkową izolację od podłoża. Polarowa wyściółka daje przyjemne uczucie ogrzewania i jest przy tym bardzo miła dla stopy. Wkładki do butów bez problemu dopasujesz do rozmiaru stopy, gdyż marka Wojas oferuje je w różnych rozmiarach.

Wkładki do butów, które uratują obtarte pięty

Może zdarzyć się również i tak, że nawet najwygodniejsze i najmiększe buty obetrą Ci stopy. Jest to uzależnione od tego, jak delikatną masz skórę i jaka jest Twoja podatność na otarcia. Niektórzy lubią zakładać zakryte buty na gołą stopę. Zdarza się to najczęściej w lecie, bowiem sprzyjają temu wysokie temperatury. Modelem buta, który najczęściej nosimy bez skarpetek są skórzane mokasyny. Buty te wykonane są z bardzo miękkiej skóry i idealnie pasują na lato, ale potrafią obetrzeć. Jeśli Twoje mokasyny powodują obtarcia na piętach, miej pod ręką małe wkładki do butów, czyli zapiętki. Uratują one obtarte stopy w krytycznej sytuacji.

Utrzymaj kształt butów po sezonie!

Po zakończonym sezonie np. zimowym, zadbaj o swoje buty tak, aby kolejnej zimy znowu z przyjemnością założyć je na stopy. Po pierwsze, zimowe buty porządnie wyczyść i wypastuj. Następnie umieść w nich saszetkę zapachową, która będzie absorbowała nieprzyjemny zapach z butów i utrzyma je przez całe lato w świeżości. Zarówno wysokie kozaki, jak i niższe półbuty wyposaż w odpowiednie prawidła. Tak zabezpieczone buty z pewnością nie stracą formy i będą pięknie prezentowały w kolejnym sezonie.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*