Kolekcja

Pielęgnacja obuwia

36 produktów
Folie ochronne (1) Szczotki, czyściki (9) Pasty, impregnaty (25) Inne (1)
Kategorie

Środki do pielęgnacji

W tym dziale znajdziesz bogatą ofertę środków do pielęgnacji obuwia. Marka Wojas dba o to, aby gama preparatów była odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów. Zatem znajdziesz tutaj zarówno środki do pielęgnacji i impregnacji obuwia, jak i dezodoranty, preparaty pomagające rozbić zbyt dopasowane obuwie, a także spray’e z jedwabiem, które zabezpieczą delikatną skórę stóp przed otarciami. Obok kosmetyków do pielęgnacji obuwia mamy również szczotki, szczoteczki i czyściki, słowem, wszystko, czego potrzeba, aby utrzymać buty w świetnej formie przez długie lata.

Czyszczenie - płyny, które Cię nie zawiodą

Jeśli chcesz, aby Twoje wymarzone, skórzane buty służyły Ci naprawdę długo, a do tego były w jak najlepszym stanie, dbaj o nie regularnie. W skład podstawowej pielęgnacji obuwia wchodzi czyszczenie, impregnowanie i pastowanie. Bardzo skutecznym środkiem, który pomaga w usunięciu zabrudzeń ze skóry jest pianka czyszcząca. Ma ona bardzo delikatną konsystencję, a przy tym wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń. Z powodzeniem możesz ją stosować na buty wykonane z zamszu lub nubuku. Wśród środków czyszczących do butów znajdują się również zmywacz do obuwia i chusteczki nawilżane do czyszczenia obuwia.

Czyszczenie - szczotki do zadań specjalnych

Gruntowne czyszczenie obuwia zapewniają już nie tylko szmatka i woda. Do tej czynności z pewnością przydadzą się szczoteczki o różnym rodzaju włosia. Marka Wojas pomoże Ci skompletować odpowiedni zestaw do czyszczenia butów. Na naszej stronie znajdziesz kostkę gumową do czyszczenia obuwia. Jest ona niezastąpiona do usuwania zabrudzeń z delikatnych skór zamszowych i nubukowych. Z kolei wielofunkcyjna szczotka do zamszu sprawdzi się zarówno przy twardych i grubych tkaninach zamszowych, jak i przy tych, które wymagają delikatniejszego traktowania.

Impregnacja obuwia zwiększa wodoodporność

Kompletny zestaw do czyszczenia butów nie obejdzie się bez środków do impregnacji skóry. Ta czynność jest niezwykle istotna, zwłaszcza przy obuwiu wykonanym z jasnego zamszu lub z jasnej skóry nubukowej. Dobre zaimpregnowanie butów przed pierwszym użyciem gwarantuje Ci, że jego powierzchnia będzie bardziej odporna na przyjmowanie zanieczyszczeń, a także przenikanir wilgoci do środka. Do pielęgnacji obuwia możesz wybrać spośród tych przeznaczonych tylko do zamszu i nubuku lub zdecydować się na środek do pielęgnacji skór licowych i lakierowanych.

Kremy do pastowania butów

Do pastowania możesz posłużyć się emulsjami w różnych kolorach. Krem do obuwia w kolorze zapewni nie tylko odpowiednie natłuszczenie powierzchni, ale równocześnie delikatnie wzmocni naturalny odcień skóry. Jeśli nie masz pewności, jaki odcień kremu do pastowania wybrać, zdecyduj się na wersję bezbarwną, która w bezpieczny sposób zadba o skórę i nie będzie ingerowała w jej naturalny odcień.

Asortyment do zadań specjalnych

O pielęgnacji obuwia wiemy naprawdę wszystko i z chęcią dzielimy się wiedzą w tym zakresie. W kategorii środków do pielęgnacji obuwia mamy kilka produktów do zadań specjalnych. Wśród nich znajdują się m.in. zmywacz do jasnych podeszew, który poradzi sobie z zabrudzeniami na obuwiu sportowym, ochronny preparat z jedwabiem do stóp, który uchroni delikatną skórę przed otarciami lub rozciągacz do obuwia ułatwiający dopasowanie butów do indywidualnego kształtu stopy.

Pielęgnacja obuwia
Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*