Opinie klientów
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(34 recenzji)
Świetne buty, to już kolejny zakup. Wycinanie na najwyższym poziomie. Polecam
Produkt spełnił moje oczekiwania.
Pełen profesjonalizm! Za trzecim razem trafiłem właściwy rozmiar i za każdym razem koszty przesyłki leżały po stronie Wojas. Polecam wszystkim!
Jeszcze nie miałem okazji pochodzić w kupionych butach, ale wyglądają bardzo fajnie.
Świetny zakup. Wygodne i eleganckie buty na lekką zimę.
Jestem bardzo zadowolona z Waszej oferty i towaru. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam.
Zakupy przyszły bardzo szybko i były ładnie zapakowane. Jestem bardzo zadowolona z jakości butów, są bardzo wygodne!
WYBRAŁEM CIUT ZA DUŻE, ALE JUŻ ZACZĄŁEM W NICH CHODZIĆ
Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Buty robią bardzo dobre wrażenie, są wygodne i świetnie się prezentują.
Miałem problem z rozmiarem, normalnie noszę buty nr 42, wkładka około 26,5 cm.
Te zamówiłem 41 z obawy, że rozmiar 42 będzie trochę za duży. Niestety nawet 41 był sporo większy niż myślałem. Buty odesłałem i zamówiłem nr 40 - pasuje jak ulał ;-)
Niestety rozmiar się okazał za duży.
Produkty zakupione spełniły w 100% moje oczekiwania, rozmiarówka butów właściwa, wykonanie na wysokim poziomie, dostawa szybka bez problemów. Polecam
Solidne i wygodne buty. W rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciu. Polecam
Jakość produktu na najwyższym poziomie, polecam produkt każdemu.
Produkt zgodny z opisem i ze zdjęciem, wykonany starannie, w 100% POLECAM i produkt i sklep.
super , bardzo elegancie.
Buty w dobrej cenie są wygodne i dobrze wykonane zobaczymy czy będą trwałe Grzegorz z Sanoka
Buty bardzo wygodne, świetne wykonanie
Bardzo wygodne i miękkie buty
Jeżeli mowa o wyglądzie polecam są naprawdę bardzo ładne lepiej wyglądają na żywo niż na zdjęciach, ale jak ktoś zamierza kupić polecam wkładki i odrazu się nastawić na trochę bólu podczas pierwszych dni chodzenia, obcierają początkowo mały palec u nogi,
Polecam w 100%, szybka realizacja, profesjonalne podejście do sprawy.
Buciki jak najbardziej polecam!
Jak najbardziej polecam, wiadomo Wojas = Jakość
Stosunek ceny do jakości super
Buty bardzo ładne i wygodne. Jedyny minus, ale istotny to za widoczny klej na łączeniach z podeszfą. W takiej cenie nie powinny występować takie mankamenty.