Opinie klientów o czarnych rękawiczkach
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(13 recenzji)
Super mięciutkie i cieplutkie. Początkowo bałam się, że będą przemiękać w czasie zabawy śnieżkami z psem- nic z tych rzeczy, sprawdziły się super 💪 Polecam
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Dobry produkt, polecam. Jedyne co mi srednio sie podoba to logo, troche za duze jak na moj gust.
Bardzo ciepłe, na wąskie dłonie
Rozmiar idealny, ciepłe, ładnie się prezentują, kupiłam sobie i córce. Obie jesteśmy zadowolone. Polecamy 👍
Bardzo miłe, ciepłe i miękkie
Zamowilam za mały rozmiar
Produkt spełnił moje oczekiwania.
Bardzo ciepłe i wygodne rękawiczki , dobrze wykonane , polecam.