Kolekcja

Torby bawełniane damskie

2 produktów
  • 1
  • z
  • 1

Damskie torebki bawełniane

Małe kroczki we wspieraniu ekologicznego trybu życia są bardzo ważne. Wzięliśmy to pod uwagę, projektując bawełniane torby z logo marki Wojas. Chcemy zachęcić Was do noszenia bawełnianej torby na zakupy - niech będzie to nasz wspólny krok przybliżający nas do redukcji plastikowych toreb z naszego otoczenia!

Do czego służą bawełniane torby?

Torby bawełniane to bardzo dobry zamiennik dla toreb wykonanych z plastiku. Mają praktycznie same zalety i nie sposób porównywać je ze zwykłymi jednorazowymi siatkami. Przede wszystkim, torby bawełniane powinny zastąpić nam torby plastikowe przez wzgląd na ilość wytwarzanego przez nas plastiku. Prawda jest taka, że każdy z nas zabiera ze sklepów zbyt wiele plastikowych toreb, które służą tak naprawdę tylko jeden raz, a następnie lądują w koszu na śmieci. Aby zmniejszyć produkcję plastikowych odpadów, w tym oczywiście toreb, możemy zacząć od małych, ale wartościowych kroczków. Jednym z nich z pewnością będzie zamiana plastikowych jednorazówek na wytrzymałe i solidne torby bawełniane.

Stylowa torba bawełniana Wojas

Wiemy, że nie każda torba bawełniana jest ładna i stylowa, dlatego postanowiliśmy wypuścić serię naszych bawełnianych toreb w klasycznej czerni z delikatnym logo marki. Wiemy, że kolor czarny bardzo przypadł Wam do gustu i chwalicie go sobie za to, że pasuje zarówno do codziennych, jak i eleganckich zestawień. Ciemna torba bawełniana jest też praktyczniejsza od jasnej, ponieważ mniej się brudzi.

Bawełniane torby na zakupy

Torby bawełniane mają wiele różnych zastosowań i przydają się naprawdę codziennie. Możesz wykorzystać je jako torby bawełniane na zakupy. Zapakujesz do nich zarówno zakupy spożywcze - owoce warzywa, nabiał, jak i nowe, piękne buty, skarpetki czy pasek i rękawiczki. Bawełniane torby są bardzo pakowne, a przy tym są o wiele bardziej wytrzymałe, niż ich plastikowe odpowiedniki.

Do czego jeszcze można wykorzystać torby bawełniane?

Pomysłowość naszych klientek w wymyślaniu przeznaczeń dla torby bawełnianej jest wprost nieograniczona. Wiemy, że świetnie sprawdza się Wam podczas zakupów, ale dowiedzieliśmy również, że lubicie nosić w niej książki na zajęcia lub do biblioteki, używacie jej jako “torby ratunkowej”, gdy nieoczekiwanie okaże się, że przyjaciółka przygotowała dla Was kilka słoiczków domowych konfitur z owoców. Ponadto, nasza torba bawełniana towarzyszy Wam na zajęciach sportowych, np. z jogi czy pilatesu. Zastosowań dla tej świetnej torby jest naprawdę multum, wybierz swoje ulubione i powiedz nam, jak sprawdza się Twoja bawełniana torba marki Wojas.

Po co kupować jedną bawełnianą torbę, skoro można dwie?

Wiele z naszych klientek i klientów kupuje w komplecie od razu dwie torby bawełniane, gdyż troszczą się również o swoich najbliższych i zaopatrują również ich w praktyczne torby na zakupy. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią nasze czarne, bawełniane torby i z powodzeniem łączą je z codziennymi zestawieniami ze swojej garderoby. Wiemy, że każdy elegancki mężczyzna potrzebuje czasami coś przenieść i nie zawsze zapakuje to do swojej eleganckiej, skórzanej torby. W takim przypadku warto sięgnąć po czarną bawełnianą torbę marki Wojas i swobodnie zapakować do niej kanapki, banana i zdrową przekąskę na lunch do pracy.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 100zł
DARMOWA DOSTAWAdla zamówień powyżej 100 zł
30 dni na zwrot
AŻ 30 DNI NA ZWROTcałkowicie za darmo