Kolekcja Dziecięca

Buty dla chłopca

347 produktów
Profilaktyczne (10) Mini (4) Sandały (79) Mini first steps (26) Sandały zabudowane (8) Wieczorowe (1) Botki (3) Półbuty (80) Trzewiki (141)
Kategorie

Buty dziecięce dla chłopca

Dbamy o to, aby nasze dzieci zawsze miały najlepsze wsparcie w zakresie rozwoju. Dotyczy to wszystkich płaszczyzn funkcjonowania, w tym również prawidłowo dobranych butów chłopięcych. Jest to bardzo istotny element garderoby, gdyż zapewnia komfortowe i stabilne podparcie stóp w ciągu całego dnia. Odpowiednio dobrane buty dla chłopców pozwalają im harmonijnie rozwijać się i w pełni korzystać z przygód, które spotykają ich każdego dnia.

Dbajmy o to, żeby nasze dzieci nosiły komfortowe obuwie

W czasie, w którym nasze dzieci intensywnie i szybko rosną, warto zadbać o to, aby nosiły wygodne i dopasowane do ich potrzeb buty. Chłopcy, którzy dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, powinni nosić wygodne i dobrze dopasowane buty chłopięce sportowe. Do szkoły, do chodzenia na co dzień najlepiej sprawdzą się buty dla chłopców o grubszej, ale niezbyt twardej podeszwie. Sprawią one, że stopy nie będą się męczyły, a Twój syn z przyjemnością będzie spędzał czas w szkole i na podwórku.

Wygodne sportowe buty dla chłopców

Półbuty sportowe Bartek idealnie sprawdzą się dla chłopców, którzy lubią biegać i często przebywają na świeżym powietrzu. Sportowe buty dla chłopców posiadają komfortowe szycie, idealnie wyważoną podeszwę, oddychający materiał wierzchni i mocne sznurowanie lub zapięcie. Wyśmienicie sprawdzają się wiosną, latem i jesienią, a zimą mogą służyć jako obuwie zmienne do noszenia wewnątrz.

Buty dla chłopców na wyjątkowe okazje

Bardzo elegancką kategorię w naszym sklepie stanowią wizytowe buty dla chłopców. Są to buty, które młody, elegancki mężczyzna może ubrać na wyjątkowe okazje, święta, uroczystości, ale również do kina czy teatru. Słowem, takie eleganckie buty wizytowe powinny stylowo prezentować się na każdej ważnej uroczystości.

Letnie, przewiewne sandały

Latem, gdy jest ciepło i ciało poci się bardziej, niż w trakcie pozostałych pór roku, warto zaopatrzyć dziecko w wygodne i przewiewne sandały. Projektanci marki Wojas dbają o to, aby każdy model butów chłopięcych, w tym oczywiście sandałów, był komfortowy, wygodny i przewiewny. Z opinii zadowolonych klientów wynika, że nasi projektanci świetnie znają się na rzeczy!

Buciki dla chłopca, małe rozmiary

Osobną kategorię w naszym sklepie tworzą buciki dla chłopca. W ofercie znajduje się wiele modeli dopasowanych do różnych przedziałów wiekowych dzieci. Znajdą się tutaj zarówno pierwsze buty do chodzenia Mini first steps Bartek, jak i sandały Bartek czy trzewiki Bartek, czyli buty, które pasują dla trochę starszych chłopców. Każdy z modeli jest solidnie wykonany, z materiałów najwyższej jakości i zapewnia odpowiednie wsparcie najmniejszym oraz trochę już większym stópkom.

Buty dla chłopca wiązane czy zapinane?

To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu rodziców, którzy stoją przed wyborem kolejnej pary obuwia dla swojego dziecka. Z pewnością należy tutaj zachować zdrowy rozsądek i dopasować rodzaj zapięcia do możliwości i sprawności manualnej dziecka. Początkowo, dla młodszych dzieci warto kupować buciki chłopięce zapinane na rzepy - ułatwi to zakładanie i ściąganie butów. Dzieciom starszym warto kupować buty wiązane na sznurowadła, aby szkoliły motorykę małą. Warto pamiętać o tym, aby równolegle z pierwszymi butami wiązanymi na sznurowadła lub nawet wcześniej, zacząć praktyczną naukę wiązania sznurowadeł.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot całkowicie za darmo*