Kolekcja dla dziewczynki

Trzewiki dziewczęce

261 produktów
Wszystkie Rzepy Sport

Trzewiki dla dziewczynki

Trzewiki to rodzaj obuwia, który z powodzeniem może być noszony zarówno w sezonie wiosennym, jak i jesienno-zimowym. Ten rodzaj obuwia charakteryzuje się tym, że ma sztywną cholewkę, która sięga do wysokości za kostkę. W zależności od temperatury na zewnątrz oraz od tego, jakie preferencje cieplne ma Twoja córka, trzewiki dziewczęce mogą służyć jako obuwie na większe lub mniejsze chłody. Pamiętaj, żeby zawsze zadbać o to, aby córka nie marzła w stopy, ponieważ jest to bardzo szybka droga do złapania przeziębienia.

Wysokość za kostkę - trzewiki dziewczęce idealne

Ten rodzaj obuwia wyśmienicie pasuje zarówno do sukienek i spódnic, jak i do spodni. Trzewiki dla dziewczynek stanowią zatem świetny wybór, jeśli szukasz jednego, uniwersalnego modelu butów, który będzie dobrze prezentował się do wielu różnych stylizacji. Taka wysokość obuwia bardzo ładnie wygląda z do sukienek połączonych z podkolanówkami lub rajstopkami w ciekawe wzory.

Jaka powinna być podeszwa w trzewikach dla dziewczynki?

Podeszwa w trzewikach powinna być odpowiednio twarda, ale i giętka. Obie te cechy służą komfortowemu poruszaniu się Twojego dziecka. Twardość podeszwy w trzewikach dziewczęcych zapewnia wytrzymałość, natomiast odpowiednia giętkość sprawia, że trzewiki nosi się nad wyraz wygodnie. Projektanci marki Wojas szczegółowo dopracowują każdy model obuwia i dopasowują do niego optymalne parametry. Podeszwy w trzewikach dziewczęcych w większości wykonane są z termokauczuku - specjalnego tworzywa, które zapewnia stabilność i wygodę podczas chodzenia.

Trzewiki sznurowane czy na rzepy?

Trzewiki dla dziewczynek mają różne sposoby zapięcia. Najbardziej klasycznym jest wiązanie na sznurowadła. Takie trzewiki mają szykowny wygląd i z powodzeniem nadają się do noszenia do bardziej eleganckich stylizacji. Sportowa wersja dziewczęcych trzewików posiada zapięcia na rzepy. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i jest często wybierane ze względu na to, że zapewnia dużą wygodę. Wybór rodzaju zapięcia powinien być traktowany indywidualnie.

Wspólne czyszczenie trzewików? Oczywiście!

Nauka dbania o swoje rzeczy, utrzymywania ich w dobrej kondycji wcale nie jest trudna. Zacznij od tego, aby do czyszczenia i pastowania obuwia zaprosić córkę, jak do normalnej, domowej przyjemności. Nie traktuj tej czynności jako pracy wykonywanej za karę. Wytłumacz dokładnie, jak powinno się czyścić trzewiki dziewczęce, dlaczego należy dbać o swoje obuwie i jakie płyną z tego korzyści. Po takim wprowadzeniu dziecko na pewno zechce Ci pomóc w wykonywaniu tej czynności.

Jak pielęgnować trzewiki dziewczęce?

Po pierwsze zacznijcie od dokładnego oczyszczenia podeszwy z błota i piasku, po czym umyjcie wierzch trzewików za pomocą delikatnie zwilżonej szmatki lub miękkiej gąbki. Gdy pozbędziecie się już całego kurzu i wszystkich zabrudzeń, osuszcie dokładne obuwie lub poczekajcie, aż samo dokładnie wyschnie. Następnie nałóżcie cienką warstwę odpowiedniej pasty do butów. Po 10-15 minutach wyglansujcie trzewiki, aby ich skóra pięknie się błyszczała. Tak zadbane trzewiki dziewczęce z pewnością będą wspaniale wyglądać przez więcej niż jeden sezon.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 100zł
DARMOWA DOSTAWAdla zamówień powyżej 100 zł
30 dni na zwrot
AŻ 30 DNI NA ZWROTcałkowicie za darmo