Opinie klientów o sandałach na białej podeszwie
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(26 recenzji)
Polecam produkty firmy Wojas, są bardzo dobre i służą na długo.
Buty bardzo ładne i wygodne.
Buty bardzo ładne. Rozmiarówka zaniżona.
Wszystko ok buciki bardzo ładne
Dobre, tylko zapięcie ugniata kostkę nogi.
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Buty są piękne. Jednak numeracja jest inna niż zwykle. Kupiony rozm. 39 odpowiada długością wkładki rozm.38, ale reszta elementów jest zgodna z rozm 39.
Bardzo wygodne i świetnie wykonane.
Buty bardzo ładne, rozmiar dobry, niestety jeden obcierał piętę od razu po założeniu.
Buty ładne, solidnie wykonane. Przy pierwszym użytkowaniu obtarłam skórę nad piętami, jednak przy kolejnym użytkowaniu było już w porządku. Myślę, że nogi oswoiły się z butami 🙂 Ogólnie wysoko oceniam obuwie marki Wojas, to nie pierwsza para butó
Noszę rozmiar 40 w przypadku tych butów zakupiłam rozmiar 41, numeracja zanizona
Butki idealne! Bardzo wygodne i zmysłowo prezentują się na stopie :) Nadają się za równo do ubrań sportowych jak i eleganckich.
Bardzo ładne, lekkie i wygodne sandałki. Miłym prezentem była cena.
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Czy polecisz nas innym?
- tak. Jestem zadowolona z kupna
niestety jeden z butów był prawdopodobnie naprawiany, widać ślady kleju i na dodatek ewidentnie luźniejszy niż drugi