Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów. Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
4.9
(18 recenzji)
26.12.2023
Tak
04.12.2023
Super jakość
15.11.2023
2x tak
09.10.2023
super
01.10.2023
Nie
29.09.2023
Zgodnie z opisem.
22.09.2023
Produkt dobry jakościowo
Jednak bardzo słaba jakość obsługi klienta (to już kolejne zamówienie kiedy to zauważam i zgłaszam, ale bez odpowiedzi, więc domyślam się, że firma wrzuca to do kosza i olewa) i spore opóźnienia, brak komunikacji ze strony firmy
20.09.2023
Bardzo fajna i wygodna
07.08.2023
Gatunek materiału dobry i to jest najważniejsze .
10.07.2023
Dobra jakość, materiał miły w dotyku.
27.05.2023
Wygodna, dobrze leży, tylko logo trochę kojarzy się z Armani