Opinie klientów
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(12 recenzji)
Torba jest bardzo solidna i pakowna a do tego lekka jak na skórę naturalną. Bardzo polecam produktu tej marki, są "nie do zdarcia" ;)
Świetna, piękna, duża, Myślałam, że ją zwrócę ( zamówiłam dwie różne), ale zostaje.
Bardzo pojemną torba, średnio sztywna (to dobrze). Osobna kieszeń na telefon. Kolor w rzeczywistości jest odrobinę ciemniejszy niż na zdjęciu.
Uchwyty są nieco za wąskie, wpijają się w ramię przy większym obciążeniu. Optycznie dodają lekkości. Kolor - chłodny beż. Wewnętrzne kieszonki, jedna z zamkiem , dwie otwarte zaspokajają potrzebę umieszczenia portfela, telefonu i kluczyków. No i szminki
Mogłaby być krótsza ,dla osoby 164cm nieco za długa .
Straszna. Ogromna i brzydka w realu.
Czy polecisz nas innym?
- tak
Piękna torba, szyk i elegancja.
Torebka bardzo ładna, kolor piękny, ale jak dla mnie za duża, jak zrobicie o 10 cm krótszą to kupię, torbę odesłałam. Polecam Paniom, które lubią naprawdę bardzo duże torebki.