Działalność charytatywna

NAJLEPSZY KROK… ZOSTAWIA DOBRY ŚLAD

Najlepszy krok zostawia dobry ślad, to hasło, które zainspirowało markę Wojas do wsparcia podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „ Mimo wszystko”.

Specjalnie do kolekcji jesień – zima 2018/2019 zaprojektowany został model obuwia męskiego i damskiego z ZIELONĄ SZNURÓWKĄ, która łączy inicjatywę marki z potrzebami podopiecznych Fundacji.

Od każdej sprzedanej pary obuwia 20 zł przekazujemy na rzecz FUNDACJI „Mimo Wszystko” Anny Dymnej. Oferta uzupełniona została również o zielone sznurówki – od każdego sprzedanego kompletu 2 zł oddajemy na rzecz fundacji.

Zebrane pieniądze wesprą warsztaty terapii artystycznej dla dorosłych osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Razem zmieniajmy świat na lepszy i piękniejszy!

Więcej informacji o akcji znajdziesz na https://www.wojas.pl/zielona-sznurowka

2018-09-10
Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom

Marka Wojas wsparła XIII już edycję imprezy „ Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom” przekazując obuwie. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez Pana Andrzeja Gut – Mostowego wraz z Tatrzańską i Nowotarską Izbą Gospodarczą.

2017-06-01
PODHALAŃSKA ZIMA GWIAZD

3 stycznia br. na lodowisku Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu rozegrano mecz charytatywny w ramach IV Podhalańskiej Zimy Gwiazd! Jednym z partnerów wydarzenia była firma Wojas. Mecz, podczas którego wspólnie zagrali aktorzy, dziennikarze, rajdowcy oraz kabareciarze, zakończył się remisem 7:7. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc dla podopiecznych nowotarskiej Fundacji im. Adama Worwy – Ani i Staszka.

2016-01-11
FIRMA WOJAS SPONSOREM GENERALNYM MMKS PODHALE NOWY TARG – SEKCJA UNIHOKEJ KATEGORIA SENIORKI

Firma Wojas została Sponsorem Generalnym drużyny MMKS Podhale Nowy Targ, sekcja Unihokej – zespołu, który zwyciężył w finale Salming Ekstraligi Kobiet i zdobył tytuł Mistrza Polski sezonu 2014/2015. 16 maja br. w Zielonce k. Warszawy został rozegrany Super Finał Ekstraligi Polskiej Ligi Unihokeja. W rywalizacji o medal Mistrzostw Polski sezonu 2014/2015 udział wzięło 8 drużyn. Mecz o złoto rozegrały przeciwko sobie drużyny MMKS Podhale Nowy Targ oraz SUS Travel Jedynka Trzebiatów. Z wynikiem 6:3, podopieczne Jacka Michalskiego sięgnęły po Mistrzowski Tytuł.Gratulujemy!

2015-06-09
Marka WOJAS Partnerem Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”

7 lutego br. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się VI Bal Gwiazd Dobroczynności. Bal Charytatywny to finał Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”, którego Partnerem została m.in. marka Wojas. Dochód z Balu Charytatywnego Gwiazd Dobroczynności przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności, którego celem jest wsparcie projektów społecznych oraz promocja działań dobroczynnych osób publicznie znanych. Gwiazdy Dobroczynności to kompleksowy i jedyny w Polsce program społeczny nagradzający i promujący społeczne zaangażowanie osób znanych, a zarazem kształtujący postawy prospołeczne Polaków.

2015-02-20
Marka WOJAS Partnerem Gali Kwiat Kobiecości

3 lutego br. w Teatrze Kamienica odbyła się VI Gala Finałowa podsumowująca Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Piękna bo Zdrowa”, której inicjatorem była Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości. Partnerem Gali została m.in. marka Wojas. Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości od 8 lat prowadzi działania z zakresu popularyzacji profilaktyki ginekologicznej poprzez działania edukacyjne. Kampania organizowana jest w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Ambasadorkami akcji zostały: Joanna Koroniewska, Tamara Arciuch, Agnieszka Warchulska, Kinga Burzyńska, a także Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości

2015-02-19
III Podhalańska Zima Gwiazd

28 grudnia 2014 r., w hali nowotarskiego lodowiska rozegrano mecz charytatywny w ramach III Podhalańskiej Zimy Gwiazd! Jednym z partnerów wydarzenia była firma Wojas. Po meczu zakończonym remisem 7:7 zawodnicy zaprezentowali się w obuwiu z linii Relaks. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc podopiecznym nowotarskiej Fundacji im. Adama Worwy.

2015-01-23
Firma WOJAS partnerem Akcji Krwiodawstwa „Kropla do Kropli”

Podczas tegorocznego XIV Jarmarku Podhalańskiego w Nowym Targu przeprowadzono akcję honorowego krwiodawstwa. Na nowotarskim rynku, w dniach 23-24.08.2014 r., stanął „czerwony autobus”, w którym udało się zebrać blisko 25 litrów krwi. Jednym z partnerów wydarzenia była firma Wojas, która ufundowała gadżety dla krwiodawców. Inicjatorem akcji był Klub Honorowych Dawców Krwi KROPLA przy Regionie IPA Nowy Targ.

2014-08-28