Działalność charytatywna

 

wosp-2024.jpg

 

WOŚP 2024

 

Wierzymy, że wspólnie możemy zdziałać więcej i zmieniać świat na lepsze. Z dumą ogłaszamy, że tego roku wspieramy XXXII Finał WOŚP w trosce o zdrowe płuca po pandemii.

Dokładamy swoją cegiełkę przekazując nasze produkty na aukcję charytatywną. Dziękujemy za duże zainteresowanie, wielkie serce oraz szczodrość.

Razem udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Suma zebrana z Waszym wsparciem została przekazana na diagnostykę, monitorowanie i rehabilitację osób chorych.

Otylia Jędrzejczak

 

Firma Wojas partnerem Otylia Swim Tour 2023

 

Wiemy, jak ważny jest rozwój ruchowy u dzieci. W zdrowym ciele zdrowy duch. Z dumą wsparliśmy projekt Otylia Swim Tour, któremu przewodniczy mistrzyni olimpijska, Otylia Jędrzejczak.

Fundacja Otylii Jędrzejczak od lat organizuje w całej Polsce warsztaty i zajęcia z pływania, aby zakrzewić w dzieciach pasję i miłość do tej konkurencji. Celem projektu jest też nauka, poprzez dyscyplinę w sporcie, wytrwałości i zaradności u dzieci.

Na Pływalni Miejskiej w Nowym Targu, liczne grono dzieci zdobywało wiedzę praktyczną i teoretyczną pod czujnym okiem trenerów z Fundacji oraz samej Otylii Jędrzejczak. Firma Wojas wspierając organizację wydarzenia, pokazuje, że aktywność fizyczna i prawidłowy rozwój dzieci są ważne i powinny być wspólną troską.

 

Marka Wojas Ponownie Partnerem Biegu Po Nowe Życie

 

Bieg po Nowe Życie – 22. edycje za nami

 

Byliśmy 13.05 w Wiśle i kolejny raz wspieraliśmy, bo Bieg po Nowe Życie to:

Propagowanie idei przeszczepów jako wielkiej wartości dającej życie innym

Pokazywanie, że transplantacja to skuteczna metoda pozwalająca na powrót do normalnego życia

Upowszechnianie świadectw woli

Przełamywanie barier społecznych blokujących świadome dawstwo narządów

To wreszcie siła wszystkich popierających najszlachetniejszą z idei - osób po przeszczepieniu oraz znanych osób ze świata filmu, teatru, estrady, nauki, mediów i sportu oraz autorytetów polskiej medycyny transplantacyjnej.

A wszystko poprzez prostą formę rekreacji – nordic walking, która ma udowodnić, że po przeszczepieniu można wrócić do aktywnego życia.

Marka Wojas Partnerem Biegu po nowe życie

 

Marka Wojas Partnerem Biegu po nowe życie i Gali Polskiej Transplantologii „Drugie Życie”

 

W Biegu po nowe życie po raz 20. spotkały się osoby po przeszczepieniu, które w sztafetowym marszu nordic walking przeszły wspólnie ze znanymi osobami ze świata filmu, teatru, estrady, sportu i mediów oraz autorytetami polskiej medycyny transplantacyjnej – lekarzami i koordynatorami oraz partnerami symboliczny kilometr. Krótki dystans z wielkim przesłaniem – wsparciem idei świadomego dawstwa narządów.

Ambasadorem i współtwórcą wydarzenia jest Przemysław Saleta, który mówi, że Bieg po Nowe Życie, cały czas niesie ważny przekaz, walczy z mitami dotyczącymi transplantacji narządów, edukuje i uświadamia.

Reprezentantem Wojas ponownie został nas nasz wieloletni pracownik, który kilka lat temu sam przeszedł przeczep serca. Jesteśmy dumni z Jego osobistego sukcesu.
Transplantacja to szansa na powrót do pracy, nauki, podróżowania i realizowania pasji. Wspieramy bohaterów tej walki i jesteśmy dumni z tego, że mamy w swoich szeregach jednego z nich.
Naszym celem jest wkład w propagowanie i rosnącą świadomość społeczną dotyczącą transplantologii.

NOWOTARSKI KLUB PIŁKARSKI PODHALE NOWY TARG – SPONSORING
 
NOWOTARSKI KLUB PIŁKARSKI PODHALE NOWY TARG – SPONSORING
 

Firma Wojas od 2013 r jest głównym sponsorem Nowotarskiego Klubu Piłkarskiego Podhale Nowy Targ. Klub powstał w 2009r. i po latach starań awansował do II Ligii. Marka Wojas wspiera inicjatywy sportowe bo wierzy, że to jedna z najlepszych dróg do budowania silnej i zdrowej społeczności lokalnej.

 
BIEG PO NOWE ŻYCIE

 

Z inicjatywy Przemysława Salety, osoby po transplantacjach, gwiazdy ze świata sportu, teatru, filmu i muzyki oraz przedstawiciele partnerów Biegu po Nowe Życie już spotkają się, by wspierać medycynę transplantacyjną i propagować wiedzę na temat przeszczepień. W 2021 roku wydarzenie odbyło się w Wiśle, była to 18 edycja imprezy.

Marka Wojas wsparła imprezę po raz drugi. W tym roku reprezentował nas nasz wieloletni pracownik, który kilka lat temu sam przeszedł przeczep serca, jesteśmy dumni z Jego osobistego sukcesu. Naszym celem jest wkład w propagowanie i rosnącą świadomość społeczną dotyczącą transplantologii.

 
MASECZKI DLA SZPITALI

 

Dołączyliśmy do ogólnopolskiej inicjatywy wsparcia szpitali i domów opieki poprzez dostarczanie maseczek ochronnych. Uruchamiając w tym celu specjalną linię produkcyjną, szyliśmy maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Przekazaliśmy część z nich do lokalnego Szpitala Powiatowego w Nowym Targu oraz Dom Pomocy Społecznej Smrek w Zaskalu.

 
WOŚP WIATR W ŻAGLE

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 28 Finał z udziałem firmy Wojas.

WOŚP łączy Polaków w imię szczytnej idei pomagania niestrudzenie od 26 lat. Hasło Wiatr w żagle sugeruje, że zarówno organizatorom jak i wszystkim, którzy grają z orkiestrą nie zabraknie energii na kolejne wspólne rejsy po lepszą przyszłość dla dzieci. W ramach wsparcia dla działania fundacji Puszki Stacjonarne stanęły we wszystkich salonach sieci. Graliśmy razem z naszymi klientami.

 
NAJLEPSZY KROK… ZOSTAWIA DOBRY ŚLAD

 

Najlepszy krok zostawia dobry ślad, to hasło, które zainspirowało markę Wojas do wsparcia podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „ Mimo wszystko”.

Specjalnie do kolekcji jesień – zima 2018/2019 zaprojektowany został model obuwia męskiego i damskiego z ZIELONĄ SZNURÓWKĄ, która łączy inicjatywę marki z potrzebami podopiecznych Fundacji.

Od każdej sprzedanej pary obuwia 20 zł przekazujemy na rzecz FUNDACJI „Mimo Wszystko” Anny Dymnej. Oferta uzupełniona została również o zielone sznurówki – od każdego sprzedanego kompletu 2 zł oddajemy na rzecz fundacji.

Zebrane pieniądze wesprą warsztaty terapii artystycznej dla dorosłych osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Razem zmieniajmy świat na lepszy i piękniejszy!

Więcej informacji o akcji znajdziesz na https://www.wojas.pl/zielona-sznurowka

2018-09-10
 
Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom

 

Marka Wojas wsparła XIII już edycję imprezy „ Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom” przekazując obuwie. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez Pana Andrzeja Gut – Mostowego wraz z Tatrzańską i Nowotarską Izbą Gospodarczą.

2017-06-01
 
PODHALAŃSKA ZIMA GWIAZD

 

3 stycznia br. na lodowisku Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu rozegrano mecz charytatywny w ramach IV Podhalańskiej Zimy Gwiazd! Jednym z partnerów wydarzenia była firma Wojas. Mecz, podczas którego wspólnie zagrali aktorzy, dziennikarze, rajdowcy oraz kabareciarze, zakończył się remisem 7:7. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc dla podopiecznych nowotarskiej Fundacji im. Adama Worwy – Ani i Staszka.

2016-01-11
 
FIRMA WOJAS SPONSOREM GENERALNYM MMKS PODHALE NOWY TARG – SEKCJA UNIHOKEJ KATEGORIA SENIORKI

 

Firma Wojas została Sponsorem Generalnym drużyny MMKS Podhale Nowy Targ, sekcja Unihokej – zespołu, który zwyciężył w finale Salming Ekstraligi Kobiet i zdobył tytuł Mistrza Polski sezonu 2014/2015. 16 maja br. w Zielonce k. Warszawy został rozegrany Super Finał Ekstraligi Polskiej Ligi Unihokeja. W rywalizacji o medal Mistrzostw Polski sezonu 2014/2015 udział wzięło 8 drużyn. Mecz o złoto rozegrały przeciwko sobie drużyny MMKS Podhale Nowy Targ oraz SUS Travel Jedynka Trzebiatów. Z wynikiem 6:3, podopieczne Jacka Michalskiego sięgnęły po Mistrzowski Tytuł.Gratulujemy!

2015-06-09
 
Marka WOJAS Partnerem Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”

 

7 lutego br. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się VI Bal Gwiazd Dobroczynności. Bal Charytatywny to finał Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”, którego Partnerem została m.in. marka Wojas. Dochód z Balu Charytatywnego Gwiazd Dobroczynności przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności, którego celem jest wsparcie projektów społecznych oraz promocja działań dobroczynnych osób publicznie znanych. Gwiazdy Dobroczynności to kompleksowy i jedyny w Polsce program społeczny nagradzający i promujący społeczne zaangażowanie osób znanych, a zarazem kształtujący postawy prospołeczne Polaków.

2015-02-20
 
Marka WOJAS Partnerem Gali Kwiat Kobiecości

 

3 lutego br. w Teatrze Kamienica odbyła się VI Gala Finałowa podsumowująca Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Piękna bo Zdrowa”, której inicjatorem była Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości. Partnerem Gali została m.in. marka Wojas. Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości od 8 lat prowadzi działania z zakresu popularyzacji profilaktyki ginekologicznej poprzez działania edukacyjne. Kampania organizowana jest w ramach Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. Ambasadorkami akcji zostały: Joanna Koroniewska, Tamara Arciuch, Agnieszka Warchulska, Kinga Burzyńska, a także Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości

2015-02-19
 
III Podhalańska Zima Gwiazd

 

28 grudnia 2014 r., w hali nowotarskiego lodowiska rozegrano mecz charytatywny w ramach III Podhalańskiej Zimy Gwiazd! Jednym z partnerów wydarzenia była firma Wojas. Po meczu zakończonym remisem 7:7 zawodnicy zaprezentowali się w obuwiu z linii Relaks. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc podopiecznym nowotarskiej Fundacji im. Adama Worwy.

2015-01-23
 
Firma WOJAS partnerem Akcji Krwiodawstwa „Kropla do Kropli”

 

Podczas tegorocznego XIV Jarmarku Podhalańskiego w Nowym Targu przeprowadzono akcję honorowego krwiodawstwa. Na nowotarskim rynku, w dniach 23-24.08.2014 r., stanął „czerwony autobus”, w którym udało się zebrać blisko 25 litrów krwi. Jednym z partnerów wydarzenia była firma Wojas, która ufundowała gadżety dla krwiodawców. Inicjatorem akcji był Klub Honorowych Dawców Krwi KROPLA przy Regionie IPA Nowy Targ.

2014-08-28

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*