Jeśli lubisz lody rożki, to nie ma lepszego produktu, niż prezentowane stopki. A dlaczego warto je mieć? Oto kilka powodów:
· stopki wyprodukowano z naturalnej bawełny, która odznacza się niesamowitymi właściwościami praktycznymi, np. nie traci koloru ani kształtu z biegiem czasu,
· jest niezwykle delikatna i miła w dotyku,
· stopki są udekorowane atrakcyjnymi nadrukami przyciągającymi spojrzenia i wywołującymi uśmiech na twarzy,
· takie stopki to znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą mieć warstwę zabezpieczającą podczas noszenia choćby trampek lub sneakersów.
Jasna żółto-różowa kolorystyka ożywia m.in. wiosenne czy letnie zestawienia. Możesz założyć te stopki do wspomnianych trampek lub tenisówek bądź innych półbutów, do tego założyć zwiewną spódnicę albo jeansy i t-shirt. Posiadając taki outfit będziesz gotowa, aby wybrać się do pracy, na spacer z dziećmi albo na spotkanie ze znajomymi.
Prezentowane stopki są oferowane w rozmiarach 35-37 oraz 38-40.
Podaj swojego maila, a powiadomimy Cię, jak tylko artykuł będzie ponownie dostępny w sprzedaży.