Wojas Premium

RZEMIEŚLNICZY MAJSTERSZTYK

Niezmiennym fundamentem mody jest ponadczasowa klasyka, w której nadrzędną wartością jest jakość. Projektanci podjęli wysiłek by stworzyć najbardziej luksusowy i prestiżowy produkt, będący symbolem rzemiosła i wartości reprezentowanych przez markę Wojas na przestrzeni lat. Najwyższej jakości klasyczne buty, w pełni skórzane i precyzyjnie dopracowane w każdym detalu. Następnie doświadczeni szewcy wspięli się na wyżyny swoich umiejętności by stworzyć rzemieślniczy majstersztyk.

Skórzane podeszwy

SKÓRZANE PODESZWY

Skórzane podeszwy i wyściółki z miękkiej skóry bez zawartości chromu podkreślają LUKSUS I ELEGANCJĘ. Zapewniają maksymalny komfort użytkowania nawet najbardziej wymagającemu mężczyźnie.

SKÓRA BYDLĘCA

Linia Premium to 9 modeli klasycznych, wizytowych półbutów męskich wykonanych W CAŁOŚCI z najwyższej jakości skóry bydlęcej, w kolorze klasycznej czerni oraz brązu i granatu.

Skóra bydlęca
Ręcznie malowane

PRZECHOWYWANIE

Do każdej pary obuwia Wojas Premium zostały dodane dwa czarne, BAWEŁNIANE WORECZKI, dzięki którym przechowywanie i zabezpieczenie obuwia przed porysowaniem, kurzem, słońcem będzie wygodne, a buty na dłużej zachowają swój wygląd.

RĘCZNIE MALOWANE

By podkreślić i wydobyć NATURALNE PIĘKNO SKÓRY w modelach brązowym i granatowym zastosowano ręczne malowanie. Niektóre z nich pomalowano w taki sposób, aby uwydatnić każdy ruch pędzla.

Przechowywanie

ZACHWYCAJĄCE WYKOŃCZENIE

Buty w całości uszyto z wyselekcjonowanej skóry, każdy komponent, element i detal, na wszystkich etapach procesu produkcji poddany został skrupulatnej kontroli jakości i staranności wykonania. Linia Premium to eleganckie, bardzo formalne oksfordy i derby oraz odrobinę swobodniejsze choć równie eleganckie, wsuwane monki. Wszystkie modele sprawdzą się idealnie w męskich, eleganckich stylizacjach, podkreślając klasę i styl przy różnych okazjach.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*