Wojas Premium

RZEMIEŚLNICZY MAJSTERSZTYK

Niezmiennym fundamentem mody jest ponadczasowa klasyka, w której nadrzędną wartością jest jakość. Projektanci podjęli wysiłek by stworzyć najbardziej luksusowy i prestiżowy produkt, będący symbolem rzemiosła i wartości reprezentowanych przez markę Wojas na przestrzeni lat. Najwyższej jakości klasyczne buty, w pełni skórzane i precyzyjnie dopracowane w każdym detalu. Następnie doświadczeni szewcy wspięli się na wyżyny swoich umiejętności by stworzyć rzemieślniczy majstersztyk.

Skórzane podeszwy

SKÓRZANE PODESZWY

Skórzane podeszwy i wyściółki z miękkiej skóry bez zawartości chromu podkreślają LUKSUS I ELEGANCJĘ. Zapewniają maksymalny komfort użytkowania nawet najbardziej wymagającemu mężczyźnie.

SKÓRA BYDLĘCA

Linia Premium to 9 modeli klasycznych, wizytowych półbutów męskich wykonanych W CAŁOŚCI z najwyższej jakości skóry bydlęcej, w kolorze klasycznej czerni oraz brązu i granatu.

Skóra bydlęca
Ręcznie malowane

PRZECHOWYWANIE

Do każdej pary obuwia Wojas Premium zostały dodane dwa czarne, BAWEŁNIANE WORECZKI, dzięki którym przechowywanie i zabezpieczenie obuwia przed porysowaniem, kurzem, słońcem będzie wygodne, a buty na dłużej zachowają swój wygląd.

RĘCZNIE MALOWANE

By podkreślić i wydobyć NATURALNE PIĘKNO SKÓRY w modelach brązowym i granatowym zastosowano ręczne malowanie. Niektóre z nich pomalowano w taki sposób, aby uwydatnić każdy ruch pędzla.

Przechowywanie

ZACHWYCAJĄCE WYKOŃCZENIE

Buty w całości uszyto z wyselekcjonowanej skóry, każdy komponent, element i detal, na wszystkich etapach procesu produkcji poddany został skrupulatnej kontroli jakości i staranności wykonania. Linia Premium to eleganckie, bardzo formalne oksfordy i derby oraz odrobinę swobodniejsze choć równie eleganckie, wsuwane monki. Wszystkie modele sprawdzą się idealnie w męskich, eleganckich stylizacjach, podkreślając klasę i styl przy różnych okazjach.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 100zł
DARMOWA DOSTAWAdla zamówień powyżej 100 zł
30 dni na zwrot
AŻ 30 DNI NA ZWROTcałkowicie za darmo