Wojas 30lat Tworzenia Wartości

Nasze Wartości

Wojas 30lat
Wiarygodność

Wiarygodność

Budujemy swoją pozycję od 30 lat. Tworzymy nasze buty w oparciu o tradycyjne, rzemieślnicze techniki produkcji. Wiedza i doświadczenie są gwarantem naszej wiarygodności zarówno w sferze produkcji jak również modelu biznesowego. Stawiamy na rzetelne i transparentne procesy, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem klientów, współpracowników i kontrahentów.

Wojas 30lat
Oryginalność

Oryginalność

Naszym celem jest produkcja obuwia wyjątkowego. Własny dział projektowy, doskonale interpretuje światowe trendy, kreatywnie i twórczo dostosowując je do potrzeb naszych klientów. Tworzymy limitowane w obszarze wzorów i kolorów linie pamiętając zawsze o wygodzie i komforcie.

Wojas 30lat
Jakość

Jakość

Od samego początku działalności wartość ta jest dla nas priorytetem, jest fundamentem i podstawą wszystkiego co tworzymy. Wyselekcjonowany dobór surowców oraz doświadczenie i pasja naszych pracowników jak również nowoczesny park maszynowy, gwarantują wysoki poziom jakości i wygody obuwia Wojas. Nasze buty powstają w Polsce, a dział technologiczny ma wielki wpływ na kontrole jakości i wykonania,tym samym na trwałość i wytrzymałość. Cały proces technologiczny podporządkowujemy zrównoważonemu rozwojowi i ograniczaniu negatywnego wpływu na środowisko.

Wojas 30lat
Atrakcyjność

Atrakcyjność

Bardzo ważny jest dla nas nowoczesny design. Poprzez szeroką gamę produktów jakie oferujemy, ich różnorodność oraz dostosowanie do panujących trendów tworzymy produkt odpowiadający na współczesne potrzeby i oczekiwania klientów. Kładziemy duży nacisk na innowacyjność w obszarze produktów i komponentów oraz procesów organizacyjnych i marketingowych.

Wojas 30lat
Społeczna odpowiedzialność

Społeczna odpowiedzialność

Działamy w sposób, który pozwala kształtować równowagę pomiędzy aspektami biznesowymi, pracowniczymi, społecznymi oraz środowiskowymi. Wspieramy inicjatywy społeczne oraz rozwój lokalnej społeczności. Uwzględniamy w swojej działalności interes społeczny oraz ochronę środowiska.

Wojas 30lat

ZOBACZ JAK POWSTAJE NASZE OBUWIE

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot całkowicie za darmo*