Te brązowe klapki na platformie korkowej to idealne obuwie na ciepłe, letnie dni. Model 74177-62 marki Wojas łączy w sobie naturalny urok korka z wygodą codziennego użytkowania. Wykonane z miękkiej dwoiny welurowej, klapki zapewniają przyjemny kontakt ze skórą i świetnie prezentują się w casualowych stylizacjach.
Charakterystyczna platforma korkowa o wysokości 3 cm w połączeniu z obcasem 4,5 cm delikatnie wydłuża sylwetkę, zachowując komfort noszenia. Wsuwany sposób zakładania sprawia, że w mgnieniu oka przygotujesz się do wyjścia na spotkanie ze znajomymi, zakupy czy spacer.
Brązowe klapki Wojas to połączenie naturalnych materiałów z nowoczesnym designem – perfekcyjne uzupełnienie letniej garderoby.
Podaj swojego maila, a powiadomimy Cię, jak tylko artykuł będzie ponownie dostępny w sprzedaży.





