Darmowe zwroty

Darmowe zwroty

Dla klubowiczów Wojas

Wejdź na stronę https://www.wojas.pl/logowanie
i zaloguj się do swojego konta.
Jeżeli nie posiadasz konta w naszym sklepie zarejestruj się już dziś i skorzystaj ze zwrotu oraz innych dodatkowych ofert.
Przejdź do zakładki zwróć przesyłkę.
Wybierz zamówienie, które będzie zwracane.
Wybierz produkty które bedą zwracane.
Wybierz kurier DPD, Paczkomat lub zwrot w salonie Wojas Po wybraniu formy zwrotu wyświetli się potwierdzenie i informacja jakie produkty są zwracane, metoda zwrotu przesyłki oraz dane klienta i formularz zwrotu, który trzeba wydrukować i dołączyć do zwracanej paczki.
Zostanie wygenerowany numer listu przewozowego oraz informacja, kiedy kurier odbierze od Państwa przesyłkę. Najczęściej jest to następnego dnia, w godzinach 8:00 – 16:00
Naciśnij przycisk przekierowania do strony inpost.Wypełnij wszystkie wymagane pola i naciśnij przycisk wyślij. Na podany numer telefonu przyjdzie kod SMS do nadania paczki w paczkomacie. Tym kodem opisz paczkę i udaj się z nim do paczkomatu.
Wraz z formularzem zostanie wygenerowana etykieta. Wydrukuj ją i przyklej na przygotowany zwrot lub w przypadku braku możliwości wydrukowania przepisz jej numer na paczkę i udaj się z nią do salonu firmowego Wojas. Listę salonów znajdziesz tutaj: https://wojas.pl/sklepy
Pamiętaj o wydrukowaniu i włożeniu formularza zwrotu. Bez niego nie będziemy mogli zidentyfikować twojego zamówienia!
Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 100zł
DARMOWA DOSTAWAdla zamówień powyżej 100 zł
30 dni na zwrot
AŻ 30 DNI NA ZWROTcałkowicie za darmo