Darmowe zwroty

Darmowe zwroty

Dla klubowiczów Wojas

Wejdź na stronę https://www.wojas.pl/logowanie
i zaloguj się do swojego konta.
Jeżeli nie posiadasz konta w naszym sklepie zarejestruj się już dziś i skorzystaj ze zwrotu oraz innych dodatkowych ofert.
Przejdź do zakładki zwróć przesyłkę.
Wybierz zamówienie, które będzie zwracane.
Wybierz produkty które bedą zwracane.
Wybierz kurier DPD, Paczkomat lub zwrot w salonie Wojas Po wybraniu formy zwrotu wyświetli się potwierdzenie i informacja jakie produkty są zwracane, metoda zwrotu przesyłki oraz dane klienta i formularz zwrotu, który trzeba wydrukować i dołączyć do zwracanej paczki.
Zostanie wygenerowany numer listu przewozowego oraz informacja, kiedy kurier odbierze od Państwa przesyłkę. Najczęściej jest to następnego dnia, w godzinach 8:00 – 16:00
Naciśnij przycisk przekierowania do strony Wygodne Zwroty. Na stronie Wygodne Zwroty utworzysz przesyłkę zwrotną wybraną przez siebie metodą. Na podany numer telefonu przyjdzie kod SMS do nadania paczki w paczkomacie. Tym kodem opisz paczkę i udaj się z nim do paczkomatu.
Wraz z formularzem zostanie wygenerowana etykieta. Wydrukuj ją i przyklej na przygotowany zwrot lub w przypadku braku możliwości wydrukowania przepisz jej numer na paczkę i udaj się z nią do salonu firmowego Wojas. Listę salonów znajdziesz tutaj: https://wojas.pl/sklepy
Pamiętaj o wydrukowaniu i włożeniu formularza zwrotu. Bez niego nie będziemy mogli zidentyfikować twojego zamówienia!
Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*