Kolekcja Relaks

Kolekcja damska marki Relaks

152 produktów
Kategorie
Wyczyść filtry
Marka: Relaks

Buty Relaks w kolekcji marki Wojas

Nostalgia za latami osiemdziesiątymi trwa w najlepsze. Moda w duchu PRL wraca na salony, a wraz z nią najbardziej kultowe marki lat 70 i 80! Produkowane przed wieloma laty, przez Nowotarskie Zakłady Przemysłu Skórzanego “Podhale” buty Relaks, znowu są dostępne w sprzedaży.

Kultowe Relaksy - buty z historią

Popularne na przełomie lat 70 i 80-tych buty Relaks są produkowane z najwyższej jakości skóry, posiadają gumową podeszwę oraz złote logo ze stylizowaną na kij hokejowy literą L. Dodajmy jeszcze do tego „rozluźniającą” nazwę i otrzymujemy idealne obuwie na zimową pogodę – śnieg i zawieruchę. Pierwsza para butów Relaks powstała pierwszego października 1955 roku i bardzo szybko stała się rozpoznawalną marką dla Polaków. Buty były eksportowane do wielu krajów Bloku Wschodniego, gdzie błyskawicznie udowodniły swoją renomę. Warto wspomnieć, że kozaki Relaks były wykorzystywane przez Polskich himalaistów czy wycieczki polarne organizowane na Antarktydę. To ugruntowało pozycję marki na świecie. Zakłady w Nowym Targu nie przetrwały jednak próby czasu i firma upadła w trakcie zmian ustrojowych na przełomie lat osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych. Wraz z upadkiem zakładu, popularne Relaksy zniknęły z półek sklepowych. Teraz, dzięki firmie Wojas marka powraca i udowadnia, że klasyczny design zawsze zostaje w modzie.

Wojas - Relaks dla twoich nóg

Buty Relaksy przeznaczone są przede wszystkim dla młodych. Głównym atutem, który przyciąga uwagę, są ich intensywne kolory - kanarkowa żółć, metaliczne, połyskowe srebro czy krzykliwa czerwień. W połączeniu z ponadczasowym fasonem sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie. Warto również sprawdzić nowości marki Relaks. Teraz dostępne są również trampki klasyczne oraz skórzane, które sprawdzą się na cieplejsze miesiące - idealny wybór do codziennego, wygodnego poruszania się po mieście.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*