Kolekcja Damska

Kolekcja damska Wojas

1460 produktów
Buty (799) Torebki (229) Pielegnacja (36) Akcesoria (188) Dodatki (35) Torby (2) Odzież (52)
Kategorie

Kolekcja damska

Firma Wojas działa na Polskim rynku od 1990 r., w którym to Wiesław Wojas założył swoje przedsiębiorstwo na terenie dawnych Nowatorskich Zakładów Przemysłu Skórzanego “Podhale”. Od tego czasu marka prężnie się rozwija, a kolekcje Wojas zdobywają uznanie nie tylko na polskim rynku. Buty z kolekcji Wojas obecne są m.in. na rynkach Czech, Słowacji, Białorusi i Węgier. Przekonaj się, co wyróżnia naszą markę na tle konkurencji!

Kolekcja Wojas - najwyższa jakość

Projektanci marki Wojas śledzą najnowsze trendy na wybiegach mody, wybierają najlepsze pomysły i zgrabnie wplatają je w buty, torebki i akcesoria, wszystko to, co później znajdziesz w kolekcji Wojas. Gwarancją wysokiej jakości będą z pewnością wytrzymałe skóry, a także ręczny proces produkcji galanterii skórzanej. Wszystko to sprawia, że przedmioty produkowane przez naszą firmę są tak chętnie wybierane przez Polki.

Wojas dołączył do programu SKLEPY WOLNE OD FUTER

Ponadto, jest jeszcze coś, czym może pochwalić się marka Wojas. Kolekcja obuwia lub kolekcja torebek nie ma w sobie ani jednego naturalnego futra! Wojas jest pierwszą polską firmą produkującą galanterię skórzaną, która dołączyła do programu SKLEPY WOLNE OD FUTER. Zobowiązała się tym samym, aby w produkcji nie używać naturalnych futer zwierzęcych.

Wojas tworzy przemyślane koncepcje dla swoich kolekcji

Każda kolekcja Wojas to przemyślany i spójny zbiór pięknych projektów, które mają szansę trafić prosto do Twojego serca! Bardzo świadomie dobieramy materiały, ozdoby, kolory, faktury, szycia i kroje. Dzięki temu mamy pewność, że tworzymy rzeczy piękne o naprawdę wysokiej jakości. W obrębie jednej kolekcji Wojas jesteś w stanie dopasować do siebie buty, torebkę czy pasek. Pamiętaj, że nie musisz kierować się tylko i wyłącznie kryterium koloru.

Buty - kolekcja Wojas

Każda z naszych kolekcji powstaje przy ścisłej współpracy całej ekipy specjalistów. Staramy się, aby nasze kolekcje były wewnętrznie spójne, ale żeby równocześnie oferowały szeroką paletę wyboru. Przykładowo, jeśli wypuszczamy kolekcję jesiennych butów, to staramy się, aby znalazły się w niej zarówno trzewiki, botki, sztyblety, jak i kozaki. Wierzymy, że każda kobieta nosi w sobie indywidualne piękno, do którego dobiera poszczególne elementy garderoby. Marka Wojas dba o to, aby każda z nas miała jak największy i jak najbardziej komfortowy wybór produktów.

Torebki - dla każdego coś dobrego

Kolekcję toreb i torebek staramy się stworzyć tak, aby każda kobieta mogła znaleźć wśród nich model odpowiadający jej potrzebom. Zdajemy sobie sprawę, że są kobiety, które potrzebują pojemne i poręczne shopperki, ale są również i takie, które w kolekcji Wojas szukają niedużych kopertówek, torebek na ramię cza plecaków, które sprawdzą się niemal w każdej sytuacji. Dodając do tego wysokiej jakości produkty, precyzję i staranność wykonania wiemy, że oddajemy w Wasze ręce produkty najwyższej próby. Najlepszym potwierdzeniem, że tak właśnie jest, są nasze klientki, które wracają do nas po jakość i piękno, które odnajdują w kolekcji Wojas!

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*