Opinie klientów
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(48 recenzji)
Bardzo dobre obuwie. W końcu to Wojas.
Produkt dotarł zabrudzony oraz z przebraniami skóry (przetarcia, odgniecenia). Rozmiar 42 za duży, a 41 zbyt mały. Nie widziałem polowek, by przymierzyć.
Lekkie, dobrze dopasowują się do stopy
Super prodjkt godny polecenia.
Początkowo zamówiłem 41 i był za duży. Rozmiar 40 idealnie. Buty bardzo wygodne, wzór orginalny.
Produkt spełnia oczekiwania
but spada z nogi, z piety
Dla mnie rozmiar 41 był za duży, wymieniłem na 40 i jest ok. Jeszcze w nich nie chodziłem ale wyglądają solidnie.
Po dwóch dniach noszenia butów z jednego z nich wypadło oczko metalowe z dziurki na sznurówkę. Trzeba "rzeźbić", żeby to poprawić lub odsyłać do reklamacji.
Buty świetnie wykonane, bardzo dobra jakość materialów. Polecam
Zakup trafiony szybka dostawa wszystko bardzo dobrze
Estetycznie i solidnie wykonane buty. Bardzo dobra jakość podeszwy.
Buty wygodne i zakupione w bardzo dobrej cenie. Snikersy wojasa mają trochę inna rozmiarówke niż firmy sportowe. ( Są większe)
Bardzo dobre wykonanie. Buty warte polecenia.
Jak zawsze super produkt. Zawszę Polecam!
Od kilku lat kupuję obuwie Waszej firmy, są pewne, choć rozmiar który ostatnio nabyłem nie był odpowiedni (coś się rozjechało- za duży), ogólnie solidne, kolejne buty już w drodze, pozdrawiam
To moje drugie buty firmy Wojas i biorąc je do ręki czuć, że produkt jest solidny. Lekko przestrzeliłem z rozmiarem (mimo, że wziąłem taki sam, jak poprzedniej pary) ale po zakupie wkładek wszystko jest w jak najlepszym porządku
Buty solidne , niestety rozmiar 43 który noszę w tym przypadku okazał się za duży .
Buty wygodne, solidnie wykonane. Polecam
Czy jesteś zadowolony z produktu? Tak
Niestety buty nie trzymają rozmiarówki. Wszystkie "Wojasy" jakie posiadam są w rozmiarze 44. Może 43 były by dobre. Przy zakupach przez internet jest bardzo ważne. Buty ostatecznie zostały zwrócone.
tak obuwie dobrej jakości , dla mnie zbyt twarda podeszwa , mało elastyczna
Buty jakościowo dobre ale rozmiar 42 odrobinę za duży. Mam kolejną parę, W jest ok!
Fajne buciki - solidne wykonanie
dobre buty w dobrej cenie,polecam
Buty super. Bardzo dobra jakość.