Opinie klientów
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(14 recenzji)
Spełnił moje oczekiwania. Tak polecam
Mężowi bardzo spodobał się prezent
Świetny. Wygodny i ciepły.
Super komplecik, mąż zadowolony
Czy polecisz nas innym?
- tak,wszystko ok
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Bardzo ładny i wygodny komplet
Polecam. Bardzo przyjemny w dotyku.