Aby stworzyć coś idealnego potrzeba czasu, precyzji i doświadczenia.
Aby powstała jedna para skórzanych butów potrzeba wielu rąk doświadczonych rzemieślników, kilka godzin pracy oraz pasji.
Zwykły but, staje się małym dziełem - najwyższej jakości.

Zobacz najnowszy film z Agnieszką Kaczorowską

Czas

Powstanie jednej pary butów to złożony proces, na który potrzeba nie mniej niż 2 pełne godziny pracy. Proces składający się z kilkunastu etapów aby ostatecznie idealnie wykończony produkt mógł trafić w ręce naszych klientów.

Tradycja

Już prawie 30 lat tworzymy obuwie wyłącznie w Polsce zachowując tradycyjne, rzemieślnicze techniki produkcji. Naszymi pracownikami są całe rodziny, które z pokolenia na pokolenia przekazują wiedzę sztuki tworzenia wyrobów skórzanych.

Jakość

Skóry, z których tworzymy pochodzą wyłącznie od europejskich producentów. Zależy nam aby ich jakość oraz jakość pozostałych materiałów była na najwyższym poziomie. Zanim trafią do ostatecznej produkcji testujemy je pod względem wytrzymałości oraz zachowania przy różnych czynnikach.

Wygoda

Prócz jakości wykonania oraz designu stawiamy na wygodę. Chcemy abyście w naszych butach czuli się wyjątkowo dobrze. Aby Wasze stopy w każdej sytuacji odczuwały komfort użytkowania. Dla koneserów komfortu stworzyliśmy linię butów z technologią OVERFLEX.

Postaw na tradycję, jakość i wygodę.

#WearWojas

Jeśli chcesz wiedzieć więcej obserwuj nas na Instagram oraz Facebook
Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot całkowicie za darmo*