Opinie klientów o rudobrązowym pasku
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(23 recenzji)
Polecam, świetny karmelowy kolor.
Bardzo ładny, ciekawy dodatek do spodni i sukienek.
Z racji tego, że skóra butów farbuje nie do końca polecam prokukt
Pasek bardzo ładny,ładnie się prezentuje.
Pasek wygląda ładnie, ale co z tego skoro jest wykonany z kiepskiej jakości skóry. Założyłam go 2x i już skóra przetarła się w kilku miejscach. Nie polecam.
towar bardzo dobry dostwa terminowa
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Piękne połączenie pomarańczowego brązu ze szczotkowanym złotem. Szeroki i dość sztywny (trochę ciężko się odpina), pasuje kolorystycznie do klasycznego jeansu.
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Bardzo ładny kolor paska, piękna ozdobna, lecz jednocześnie prosta, klamra w złotym kolorze, tak jak widać na zdjęciu. Jestem zadowolona z tego zakupu.
Piękna skóra i piękna klamra. Solidny. Polecam.
Długość trochę za krótka ale bardzo ładne
Bardzo ładny. Podoba mi się kolor, elegancka klamra. Jestem bardzo zadowolona
Piękny skórzany pasek. Jestem bardzo zadowolona z zakupu pod każdym względem. Pozdrowienia i wyrazy uznania dla ludzi zajmujacych się zamówieniem, pakowaniem i wysyłką towaru. Profesionalna obsługa.
Pasek bardzo ładny, starannie wykonany, dla mnie za bardzo pomarańczowy odcień
Pasek jest piękny,wspaniła jakośc,prezentuje sie fantastycznie.