Opinie klientów o złotych sandałach
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(40 recenzji)
Buciki oddałam. Moim zdaniem zle wyprofilowane. Pomimo ze sa niewysokiej, to dość twarde i niezbyt wygodne. . Ponadto sa disco niestabilne. Oddalam
Buty bardzo eleganckie i wygodne dzięki wysokości obcasa. Polecam
Cudowne buty do rańca- polecam
Sandałki polecam szczególnie do tańca, nie wysoki obcas pozwala przetańczyć całą noc bez konieczności zmiany obuwia, jakość wykonania bardzo dobra, szybka dostawa . Gorąco polecam!!!!
Dobrze wyprofilowane, stabilne w tancu
Czy polecisz nas innym?
- Tak ,lekko obciskaja ,paski
Bardzo wygodne buty, idealne na taneczne wyjścia. Byłam zniechęcona niskim obcasem, natomiast bronią się na nodze.
Piękne,polecam,chociaż dla mnie
obcas trochę za wysoki i zastanawiam się czy nie oddać .
Polecam
Dla mnie super wygodne sandały
Sandałki piękne, niestety obcas w jednym bucie dość niestabilny - miałam wrażenie, że nie znajduje się na środku pięty tylko jest nieco przesunięty.
Piękne sandały ale dla mnie za ciasne
Paski,, żałuję bardzo, bo musiałam
Zwrócić
Jak zwykle nie zawiodły mnie buty marki Wojas. Pasują idealnie. Wygodne i komfortowe.
Super model,bardzo ładnie leży na stopie,solidne wykonanie
Wzięłam rozmiar mniejszy niz noszę i jest ok.
Produkt spełnił moje oczekiwania
Buty wyglądają pięknie, pasują także na moje stopy, chodziłam na razie mało i nic nie mam do zarzucenia. Jak sprawdzą się przy intensywnym noszeniu dam znać.
Dobry towar dobra jakość szybka wysyłka
Czy polecisz nas innym?
- Tak, tak
Buty dotarły nie uszkodzone, choć pudełko było totalnie zniszczone . Minus dla takiej firmy. Buty nie były tanie, firma musi postarać się wysyłać pełnowartościowe opakowanie
Sandałki bardzo eleganckie, odesłałam- mało stabilne na nodze.
Sandałki piękne ale raczej wywrotkę .
Pięknie wyglądają o sa bardzo wygodne
Piękne, wygodne idealne na wesele
Kupiłam rozmiar 38, taki noszę regularnie i pasuje idealnie. Kolor jest delikatny, stonowany, nie wpada w żółte złoto. Sandały są klasyczne. Nie za wysoki obcas. Sprawiają wrażenie wygodnych. Będę testować
Świetnie prezentują się na nogach
Sandałki pięknie się prezentują, są wygodne ,raczej na szerszą stopę.Własnie takich szukałam .