Opinie klientów o bordowych trampkach
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(29 recenzji)
Buty są bardzo wygodne. Spełniły moje oczekiwania.
Piękne buty, super kolor, naprawdę dobrze wykonane.
Tym razem rozmiar zgodny z rzeczywistością, który jest podany w tabeli.
Buty spełniły moje oczekiwania i z przyjemnością polecam ich zakup
Wysokiej jakości buty, takie jakich oczekiwałem. Zdecydowanie polecam!
Snakersy bardzo wygodne i ładne, rozmiar idealny
Wygodne, zgrabne, pasują i do spodni, i do sukienki. Po lekturze komentarzy zdecydowałam się kupić buty w moim rozmiarze (37) i jest OK. Czasem sportowe kupuję o rozmiar większe, tu nie było takiej potrzeby. Gdyby były takie same w innych kolorach, to chyba bym się zdecydowała na kolejną parę.
Super buty, tylko rozmiarowka zawyżona, musiałam wziąść rozmiar mniejsze
Buty świetne, kolor, jakość, design. Po prostu rewelacja i mega wygodne!
Piękne. Wewnątrz skóra licowa. Jakoś wykonania I klasa. Bardzo stylowe. Rozmiar się zgadza. Będą pasować do wielu stylizacji.
Buty bardzo twarde,sztywne,niewygodne
Buty piękne, dobrze wykonane, po przymierzeniu wygodne, myślę, że w użytkowaniu też okażą się super
Buciki naprawdę piękne, solidnie wykonane, rozmiar właściwy. Polecam.
Jeszcze nie chodzone ale super się prezentują na nodze taki old school, dobre wykonanie
Buty są bardzo ładne i wygodne.
Buty super, wygodne i pięknie się prezentują.
Gorąco polecam, mam stopę o długości 25 cm i pasują idealnie! Lekkie, mega wygodne.
Buty rewelacyjne, godne polecenia.
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Buty sa piekne. Bardzo wygodne. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zamawialam buty online i bardzo szybko dostalam paczke.
super jakość, bardzo ładne