Bartek S.A., ul. Gen. K. Sosnkowskiego 83, 05-300 Mińsk Mazowiecki, PL
MATERIAŁY
Wkładka:
Wełna
Podeszwa:
PU - poliuretan
Rodzaj podszewki:
Materiał syntetyczny, Membrana BRTKtex WATERPROOF
Materiał wierzchni:
Welur, Tekstyl
DESIGN
Kolor:
czarny
Sposob zapinania:
Sznurowadła, Suwaki
Sezon:
zimowe
Opinie
(6)
Opinie klientów
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów. Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
4.0
(6 recenzji)
10.03.2025
Fajne ciepłe buty
16.02.2025
Polecam
30.11.2024
Super buciki, lekkie, miękka podeszwa, łatwe zakładanie na nóżki malucha dzięki wbudowanemu suwaczkowi. Jakość premium.
23.11.2024
Bardzo ciepłe buty
09.12.2023
Bardzo ładne i świetnej jakości buty wypełnione miłym i ciepłym futerkiem. But bez problemu wchodzi na stopę dziecka. Idealny wybór dla dziecko z wysokim podbiciem stopy.
06.12.2023
Buty jak za tą cenę nie trzymają dobrze stopy. Wełna w środku od razu robi się jakby zużyta a cholewka buta jest luźna i sypie się do środka śnieg. Nie polecam!
Tabela rozmiarówJak dobrać rozmiar obuwia?1. Postaw stopę na kartce papieru i zaznacz obwód (ołówek trzymaj prosto).2. Następnie zmierz najdłuższą odległość za pomocą linijki i sprawdź rozmiar w poniższej tabeli.
Artykuł wyprzedany
Podaj swojego maila, a powiadomimy Cię, jak tylko artykuł będzie ponownie dostępny w sprzedaży.
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa*dla zamówień za min. 250 zł
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*