Opinie klientów o złotych czółenkach damskich
Na naszym serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, pochodzące od transakcyjnych konsumentów.
Opinie te są akceptowane zgodnie z regulaminem firmy zbierającej opinie.
(31 recenzji)
Piękne szpilki numeracja zanurzony
Buty piękne, mięciutkie ale niestety za małe.
Bardzo ładne buty.Wygodne nie czuć, że na wysokiej szpilce.
Produkt spełnił moje oczekiwania, jednak były lekkie obdarcia na lakierze. Ogólnie całość produktu oceniam na 4/5.
Bardzo ładne niestety trochę zaniżona numeracja
Cudowne, lekkie i bardzo wygodne. Serdecznie polecam
Niestety, zaraz po pierwszym wyjściu przetarł się obcas - wyglądało to tak, jakby ta złota część była cienką warstwą farby :(
Zalecam dobór większego rozmiaru
Buciki piękne mięciutka skóra zamówiłam 38 rozmiar jaki noszę niestety były na mnie za małe
Ponadczasowe obuwie, jakość bezkonkurencyjna. Polecam serdecznie
Czy polecisz nas innym?
- Tak
Cieszę się że wybrałam te szpilki . Są Bardzo wygodne, poleciłabym z pewnością każdej kobiecie, która chce mieć komfort podczas długich imprez :)
Czółenka zakupione przez internet okazały się za małe, choć wybrałam rozmiar, który noszę. Natomiast te zakupione w Państw salonie dzięki Paniom obsługującym zostały dobrane idealnie.
Jestem zadowolona z zakupu.
Czółenka bardzo ładne. Dobrze trzymają się na nodze. Bardzo wygodne od pierwszego dnia użytkownika. Trzeba wybierać rozmiar większy niż zazwyczaj.
Prześlicznie prezentują się na nodze, klasyczny model doskonały do sukni wieczorowej, koktajlowej i ...do jeansów ;)) POLECAM !
Buty mega wygodne, jednak rozmiar 40 dla mnie za mały a 41 nie istnieje
Miękka skóra , złoty matowy kolor, elegancki fason , wyjątkowo podkreśla kostkę , nie pogrubia . Wysoki obcas ok 8 cm ale stabilny , dobrze wyważony . Piekne i delikatne . Polecam . Mam rozmiar 36 ale musiałam wziąć 37 bo rozmiar zaniżony .
Szpilki bardzo ładne i wygodne.
Czółenka bardzo dobrze wyprofilowane. Pierwszy raz miałam buty na obcasie i okazały się strzałem w dziesiątkę. Wytańczyłam w nich prawie całe wesele. Polecam!!!
Rozmiarówka standard . Buty bardzo ładne i wygodne .
Rozmiar buta różni się od tego podanego na stronie. Przez to muszę zwrócić i zamówić większy.
Buty które kupiłam bardzo ładne i eleganckie. Super wyglądają na nodze. Polecam
Czółenka bardzo dobrej jakości, ale w moim przypadku mój rozmiar za małe więc musiałam je oddać.
Dodatkowe uwagi?
- bez uwag