Kolekcja Bartek

Kolekcja

1131 produktów
Buty (964) Akcesoria (73)
Kategorie
Wyczyść filtry
Marka: Bartek

Buty Bartek - wiemy, co jest dobre dla dzieci

Buty dziecięce Bartek to dla nas przede wszystkim gwarancja zdrowego rozwoju oraz najwyższego możliwego komfortu dla naszych dzieci. Wiemy, jak ważne są oba aspekty, ponieważ sami jesteśmy rodzicami. Istniejąca na rynku obuwniczym marka Bartek to ponad 25 lat doświadczenia oraz zaufania, jakim obdarzają nas rodzice. Zależy nam na utrzymaniu i umacnianiu tej relacji. Jesteśmy polską firmą, a zarazem największym producentem butów dla dzieci w kraju. Co więcej, nasze przywiązanie do jak najwyższej jakości zostało zauważone również poza granicami Polski. Buty dla dzieci Bartek, można kupić w ponad 250 placówkach znajdujących się w całej Unii Europejskiej, co zapewnia nam tytuł lidera w kategorii sieci obuwniczej dla najmłodszych.

Bartek - obuwie z przyszłością

Prawidłowy rozwój dziecka w pierwszych jego latach zależy od ogromnej liczby czynników. Pierwsze dziesięć lat życia to okres, w którym zmienia się budowa ciała, a co za tym idzie, potrzeby dziecka. Wiedzą o tym projektanci marki Bartek, którzy projektując buty dla dzieci, mają na względzie przede wszystkim zmiany, jakie zachodzą w rozwijających się stopach malucha. Zarówno konstrukcja, jak i materiały, z których wykonane zostały buciki Bartek, dają rodzicom pewność, że ich maluchy będą miały zapewniony komfort i wygodę w trakcie chodzenia. Jest to szczególnie ważne w momencie, w którym dziecko zaczyna uczyć się chodzić. Odpowiednio dopasowane obuwie jest nieocenioną pomocą podczas stawiania pierwszych kroków.

Buty dziecięce Bartek - nie musi być nudno

Na naszej stronie internetowej można znaleźć 300 par butów, które są idealnym wyborem zarówno dla malucha, jak i nastolatka. Wybrane modele dostępne w naszym sklepie online mają również wkładkę antygrzybiczną oraz antybakteryjną, która na pewno przyda się aktywnym maluchom w gorące, letnie dni. Pamiętamy również o dodawaniu elementów odblaskowych, żeby zwiększyć widoczność naszych pociech po zmroku.

Bezpieczne zakupy
BEZPIECZNE ZAKUPYz certyfikatem SSL
Darmowa dostawa powyżęj 150zł
Darmowa dostawa*dla zamówień powyżej 150 zł
30 dni na zwrot
Aż do 30 dni na zwrot przez Wygodne Zwrotycałkowicie za darmo*